Yeni Call of Duty macerasının çıkış tarihi belli oldu

Oyun dünyasının en popüler isimlerinden biri olan Call of Duty’nin yeni oyunu ile ilgili sızıntılar internete sızdı. İddiaya göre, yeni Call of Duty oyunu 2023 yılında piyasaya sürülecek ve Ağustos ayının başlarında duyurulacak. Tom Henderson isimli bir kaynağa dayandırılan bu iddia henüz resmi olarak doğrulanmadı, ancak şimdiye kadar Call of Duty oyunları her yılın sonbahar döneminde piyasaya sürüldüğü için bu iddia oldukça gerçekçi görünüyor.

Call of Duty oyunları genellikle hayranları tarafından büyük bir ilgiyle karşılanır ve bu yılın oyunu için de benzer bir ilgi bekleniyor. Henüz adı belli olmayan yeni Call of Duty oyununun Modern Warfare 2‘nin halefi olacağı söyleniyor ve büyük ihtimalle Modern Warfare 3 olarak adlandırılacak. Sledgehammer Games tarafından geliştirildiği söylenen yeni oyunun, PlayStation konsolları için ilk beta hafta sonunun Ekim ayının başlarında başlayacağı ve tam sürümün Xbox, PlayStation ve PC için Kasım ayında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor.

Yeni Call of Duty macerasının çıkış tarihi belli oldu

Yeni Call of Duty oyununun adı ve çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, internet sızıntıları yeni oyun hakkında heyecanlı bir beklenti yarattı. Bu oyunun hayranları, yeni özellikler, yeni silahlar ve daha iyi grafikler gibi birçok yenilik bekliyorlar. Yeni Call of Duty oyununun ne kadar başarılı olacağı henüz bilinmese de, her yıl olduğu gibi bu yıl da oyunseverlerin büyük ilgi göstereceği kesin.

Call of Duty oyunları, geniş bir hayran kitlesi tarafından sevilen bir seri olduğu için, oyunun piyasaya sürülmesinden önce ve sonra birçok tartışma ve yorum yapılmaktadır. Bu sene için beklentiler oldukça yüksek, ancak yine de oyunun piyasaya sürülmesini beklemekten başka bir seçenek yok. Eğer iddialar doğruysa, hayranlar Ağustos ayında Call of Duty 2023’ün duyurusunu bekleyebilirler.