Xiaomi, yeni ve epeyce sevecen bir Power Bank modeli daha tanıttı

Xiaomi, Disney işbirliğiyle, Disney’nin 100. yıl dönümünü kutlama aktiflikleri kapsamında 10000mAh Disney 100. Yıl Dönümü Özel Hudutlu Sayıda Dahili Kablo Power Bank modelini tanıttı. Xiaomi’nin çevrimiçi mağazasında ön siparişe açılan bu Power Bank, sevilen karakter Mickey Mouse’a hürmet duruşunda bulunuyor. Şirket ayrıyeten MickeyMouse ilhamlı Civi 3 Özel Sürümünü Çin’de piyasaya sürdü.

Xiaomi 10000mAh Disney Özel Sürümü Power Bank Mickey Mouse‘un vakitsiz çekiciliğinden esinlenen siyah ve kırmızı bir Power Bank. Bu Power Bank, oyunbaz karakter Mickey Mouse’u anımsatan siyah ve kırmızı bir dizayna sahip. Taşınabilir ve pratik bir şarj tahlili olmasını sağlayan eşsiz özelliklere sahiptir.

Xiaomi 10000mAh Pocket Edition Power Bank dikkate paha bir özelliği, dahili Type-C 22.5W iki istikametli süratli şarj kablosudur. Bu, ek bir kablo taşıma muhtaçlığını ortadan kaldırır ve bilhassa ana akım Android aygıtları kullanan kullanıcılar için seyahat sırasında problemsiz şarj imkanı sunar.

Power Bank’in 10000mAh kapasitesi, çeşitli aygıtları birden fazla sefer şarj etmeye imkan sağlar. Örneğin, Xiaomi 13‘ü 1.7 defa, Redmi K60 Pro’yu 1.4 defa, iPhone 14’ü iki sefer ve Switch’i 1.1 kere şarj edebilir. Bol batarya kapasitesiyle, tipik bir akıllı telefon kullanımı ve öbür aygıtlar için tam bir günlük kullanımı rahatlıkla karşılayabilir.

Xiaomi, yeni ve epey sevecen bir Power Bank modeli daha tanıttı

Öte yandan, Power Bank iPhone’lar için azamî 20W şarj gücünü dayanaklar. Lakin iPhone’ları Power Bank’e bağlamak için Lightning portu kullanıldığından C to L bilgi kablosu gereklidir. Xiaomi 10000mAh Pocket Edition Power Bank, bir adet Type-C güç kablosu, bir adet Type-C arabirim ve bir adet USB-A portu içermektedir. Her port, birebir anda üç aygıtın şarj edilebileceği azamî 22.5W çıkış gücünü takviyeler. Bu, birden fazla aygıtı birebir anda şarj etmek isteyen kullanıcılara esneklik sağlar.

Ayrıca, Power Bank çift tıklama ile etkinleştirilebilen düşük akım deşarj modunu içerir. Bu mod, düşük pil düzeylerine sahip küçük aygıtları yine canlandırmak için bilhassa kullanışlıdır.

Güvenlik açısından, Xiaomi 10000mAh Pocket Edition Power Bank, kısa devre, çok tansiyon, çok akım, çok şarj ve çok deşarja karşı muhafaza üzere çoklu muhafaza özelliklerine sahiptir. Xiaomi’nin özel sürüm Mickey Mouse Power Bank 199 Yuan (28 dolar) fiyatla satışa sunulmaktadır.