Vivo Y35m+ modeli ilk önemli sızıntılarıyla karşımıza çıktı

Vivo, Y35m akıllı telefon modelini piyasaya sürmüştü bu yılın başlarında. Şimdilerde ise markanın, Y35m+’yı geliştirdiği iddia ediliyor. Bu ayın başında, bu cihazın Google Play Desteklenen Cihazlar listesi, 3C ve TENAA gibi çeşitli sertifika sitelerinde listelendiği görüldü. Cihazın resmi lansmanı öncesinde, telefonun tüm özellikleri, fiyatı ve kullanılabilirliği bilgisi, Çin Telecom listesinde yer alarak ortaya çıktı.

Çin Telecom’un listesine göre, Vivo Y35m+ V2279A model numarası ile kaydedilmiş. Telefonun 6,64 inç OLED bir ekranı var ve FHD+ çözünürlüğe sahip. Su damlası çentiği bulunan bu cihazın, yanına monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı ve arka panelinde iki kamera halkası mevcut.

Vivo Y35m+’nın görsel özelliklerine baktığımızda, 50MP birincil sensör ve henüz özellikleri belirtilmemiş ikincil bir lens ile çift kamera kurulumu olduğunu görüyoruz. Ön tarafta ise 8MP bir selfie kamerası yer alıyor.

Vivo Y35m+ modeli ilk önemli sızıntılarıyla karşımıza çıktı

Cihazın işlemci tarafında MediaTek Dimensity 700 yonga seti veya yeniden markalanmış versiyonu olan Dimensity 6020’nin kullanıldığı belirtiliyor. Telefon, 8GB RAM ile donatıldı ve 128GB ve 256GB depolama seçenekleri sunuyor. Listelemeye göre, cihaz 5.000mAh bir batarya birimiyle güçlendirilmiş ve USB-C bağlantı noktası aracılığıyla 18W hızlı şarj özelliğine sahip. Cihaz, OriginOS kullanıcı arayüzünün üzerinde Android 13 işletim sistemi ile çalışıyor.

Vivo Y35m+ modeli, siyah ve yeşil renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek. 128GB depolama alanına sahip temel modelin fiyatı 1.599 yuan olacak, 256GB varyantın fiyatı ise 1.799 yuan olarak belirlendi. Çin Telecom listesine göre, bu telefon 25 Mayıs’tan itibaren satın alınabilecek.