Vivo X90S modelinin detayları belli olmaya başladı

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, X90S modeliyle kullanıcılar için daha yüksek bir performans sunmayı hedefliyor. Telefonun özellikleri, online bir veritabanı sıralaması aracılığıyla ortaya çıktı. X90S, Dimensity 9000 serisi yonga setiyle piyasaya sürüleceği açıklanan bir telefondu. Ancak, Google Play Konsolu’ndaki veriler, telefonun aslında en son Dimensity 9200 yonga setiyle donatılacağını gösteriyor. Ayrıca, en az bir varyantı 12 GB RAM ile eşleştirileceği de doğrulandı.

Vivo X90S modelinin Google Play Konsolu’nda ortaya çıkan sızdırılmış görselinde, minimal çerçeveli bir tasarıma sahip olduğu görülüyor. Özçekim kamerası, merkeze hizalı bir kesikte yer alıyor. Bunun yanı sıra, cihazın kutusundan Android 13 işletim sistemi ile çıkacağı da sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.

Vivo X90S modelinin detayları belli olmaya başladı

Vivo X90S’in özellikleri hakkında henüz çok fazla bilgiye sahip olunmamakla birlikte, telefonun X90 modeline kıyasla daha iyi bir performans sunacağı kesin gibi görünüyor. Vivo’nunX90Smodeli, daha yüksek bir işlemci hızına ve daha fazla RAM kapasitesine sahip olduğu için, kullanıcılara daha akıcı bir deneyim sunabilir. Ayrıca, telefonun bir sonraki Dimensity 9200+ yonga setiyle güçlendirilebileceği söylentileri de dolaşıyor.

Genel olarak, Vivo X90S’in geliştirilmiş özellikleri ve güçlü yonga seti, telefonun en son amiral gemisi modeli olarak rekabet etmesine yardımcı olacak gibi görünüyor. Telefonun resmi lansman tarihi henüz belirtilmemiş olsa da, X90S’in ne zaman piyasaya sürüleceği ve hangi fiyat aralığında olacağı konusunda daha fazla bilgiye yakın zamanda sahip olabiliriz.