Vivo V29 5G yeni sızıntılarla kendini hatırlatmayı sürdürüyor

Yeni bir telefon modeli olan Vivo V29, bir sertifika web sitesinde tekrar görüldü. Bu aygıt, daha evvel SIRIM ve NBTC veritabanlarında tespit edilmişti. Şimdiyse FCC’de görünen bu model, ana özelliklerini de bizlerle paylaşıyor.

FCC listesine nazaran, yaklaşan telefonun model numarası V2250 olarak belirtiliyor. Veritabanında yer alan bilgilere nazaran, aygıt 5G ve LTE ağlarına, Bluetooth ve NFC dayanağına sahip olacak. Bilhassa dikkat çeken bilgi ise FCC kaydının, yeni Vivo V29 5G’nin V8073L0A0 model numaralı bir şarj adaptörü tarafından desteklenen ve 80W süratli şarjı destekleyebilen 4.505mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacağını onaylaması.

Vivo V29 5G yeni sızıntılarla kendini hatırlatmayı sürdürüyor

Bu, FCC sertifikası listesinde bulunan tüm ayrıntılar. Lakin, daha evvel yaptığımız duyumlara bakacak olursak, Çinli telefon üreticisi Vivo’nun V29 modelinin, geniş bir 6,7 inçlik OLED ekranla geleceğini kestirim ediyoruz. Bu panel, Full HD+ çözünürlük sunacak ve yüksek 120Hz yenileme suratını destekleyecek. Aygıtın içinde, Qualcomm Snapdragon 778G+ yonga seti bulunması ve muhtemelen bu yonga setinin 12GB’a kadar RAM ve 256GB dahili depolama ile birlikte çalışması bekleniyor.

Diğer dikkat cazip özellikler ortasında kutudan Android 13 işletim sistemiyle birlikte çıkan Funtouch OS 13 ve 64 megapiksel ana art kamera tarafından desteklenen OIS (Optik Manzara Sabitleme) yer alıyor. Şimdilik elimizdeki tüm bilgiler bu kadar. Bu telefonla ilgili ek bilgiler geldikçe güncellemeleri yapacağız.