Vivo S17e özellikleri ile fark yaratıyor!

Vivo’nun yeni akıllı telefon serisi S17’nin yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu seri S17, S17 Pro ve S17e olmak üzere üç farklı model içeriyor. S17e modeli özellikle çeşitli platformlarda, Geekbench, 3C ve Google Play Desteklenen Cihazlar gibi, belirgin bir şekilde yerini aldı. Markanın resmi web sitesinde ise telefonun ana özellikleri ve fiyat bilgileri bir süreliğine görüntülendi. Bu durum, tanınmış bir Çin sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station tarafından fark edildi ve Weibo adlı sosyal medya platformunda paylaşıldı.

Vivo S17e’nin web sitesindeki görüntülenmesi bir hata sonucu gerçekleşmiş gibi görünüyor ve şu an için ilan kaldırıldı. Digital Chat Station’ın Weibo’da yaptığı bir paylaşıma göre, telefonun tüm özellikleri ortaya çıktı. Telefon, 6,78 inç OLED ekrana sahip ve bu ekran FHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızını destekliyor. Telefonun tasarımı, kavisli bir ekran ve ekranın ortasında yer alan bir kamera deliğine sahip. Vivo S17e’nin kamera özelliklerine baktığımızda ise, 64MP ana kamera ve 2MP ikincil lensten oluşan bir sistem karşımıza çıkıyor.

Vivo S17e özellikleri ile fark yaratıyor!

Digital Chat Station’ın belirttiğine göre, Vivo S17e, MediaTek Dimensity 7200 yonga setiyle donatıldı. Telefon, 8GB + 128GB, 8GB + 256GB ve 12GB + 256GB olmak üzere üç farklı RAM ve depolama seçeneğiyle gelecek. Cihazın 4.600mAh kapasiteli bir bataryası olduğu ve bu bataryanın 80W hızlı şarj teknolojisini desteklediği belirtiliyor.

Resmi web sitesinde kısa bir süre görünen Vivo S17e’nin fiyat etiketi, RMB 2.499 (~353 dolar) olarak belirtilmiş. Bu fiyatın, serinin giriş modeli olan S17e için belirlendiği düşünülüyor.