Vivo S17 Pro’nun özelliklerinin birçoğu artık bilinir durumda

Orta segmentteki Vivo’nun yeni S17 serisi, Çin’deki lansmanı için hazırlıklarını sürdürüyor. Önceki yıl olduğu gibi bu seri de S17, S17 Pro ve S17e adlı üç modeli içerecek. Kısa bir süre önce Vivo S17‘nin şarj özelliklerini açığa çıkaran bir rapor yayınlamıştık. Şimdi ise S17 Pro modeli, 3C sertifikasyon web sitesinde V2284A model numarasıyla görüldü.

Vivo S17 Pro, hızlı şarj özelliğinde büyük bir gelişme sunuyor. Beklenen 1 Haziran lansmanı öncesi, S17 Pro‘nun 80W hızlı şarj özelliği ile donatılacağı 3C sertifikasyon veritabanı listelemesi ile belirlendi. Önceki model olan Vivo S16 Pro’nun 66W hızlı şarjına kıyasla, bu önemli bir ilerleme anlamına geliyor. Daha önce bir Geekbench listelemesi, S17e’nin Dimensity 7200 yonga setini kullanacağını ve bu setin 2.8GHz maksimum ve 2.0GHz temel saat hızına sahip olacağını ortaya çıkarmıştı.

Vivo S17 Pro’nun özelliklerinin birçoğu artık bilinir durumda

Vivo S17 serisi hakkında daha fazla bilgi sızdı ve cihazın arkasında üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu görüldü. Ana kamera, optik görüntü sabitleme (OIS) desteği sunan 50MP Sony IMX766V sensörü içerecek. Ana kamera ile birlikte, telefonun telefoto yetenekli 12MP Sony IMX663 portre kamerası ve 2x optik yakınlaştırma yeteneğine sahip 8MP ultra geniş açılı kamera içermesi bekleniyor.

Telefonun, 1.5K çözünürlüklü kavisli bir AMOLED ekranı olacak ve muhtemelen 120Hz yenileme hızını destekleyecek. Bununla birlikte, telefonun ekran boyutu ve diğer özellikleri hakkında daha fazla bilgi henüz açıklanmadı.