Ünlü yıldız 4 – 5 kere direktörle yattığını itiraf etti!

Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence, yeteneği kadar çarpıcı hoşluğuyla de sıkça gündeme gelen isimler ortasında yer alıyor. Son katıldığı bir talk show programında yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Lawrence, 2017 yılında vizyona giren “Mother” sineması hakkında konuşurken o devir sineması yöneten Darren Aronofsky ile yattığını itiraf etti.

Lawrence, röportaj sırasında Aronofsky ile çalışma tecrübesini değerlendirirken, birebir vakitte o dönemki sevgilisi olan direktörle romantik bir bağı olduğunu şaşırtan bir biçimde açıkladı. İkilinin tanışması, “Mother” isimli ruhsal tansiyon sinemasının çekimleri sırasında gerçekleşmişti. Eleştirmenler ve izleyiciler ortasında karışık yansılar alan sinemada Lawrence’ın genç bir bayanı canlandırması, performansıyla takdir toplamıştı.

Jennifer Lawrence’dan bomba açıklama: Direktörle yattım!

Sohbet derinleştikçe, Lawrence çekimler sırasında Aronofsky ile romantik bir ilgiye başladığını samimi bir halde itiraf etti. İkilinin, sinemadaki karmaşık öykünün içine dalarak birlikte çalışmaları ve yaratıcı bağlarını derinleştirmeleriyle ilgilerinin başladığını açıkladı.

Lawrence’ın bu itirafları, hem hayranlar hem de medya tarafından büyük yankı uyandırdı. Oyuncu, bu açıklamalarıyla cümbüş sanayisinde şahsî ve profesyonel sonların nasıl bulanıklaşabileceğine dikkat çekti. İlgilerinin ağır tabiatının işlerini etkilediğini ve sıklıkla özel ömürlerine yansıdığını vurguladı.

Her ne kadar alakaları sona erse de Lawrence ve Aronofsky’nin “Mother” sineması sürecinde yaşadıkları tecrübe, sinema dünyasında tartışmalara yol açacak üzere görünüyor. Bu açıklamalar, sanatkarların şahsî ve profesyonel hayatları ortasındaki karmaşık alakayı gözler önüne sererken, Jennifer Lawrence’ın samimi itirafı, izleyicileri ve hayranlarını şaşırttı.