Ubisoft Forward’da Duyurulan Tüm Oyunlar: Üç Yeni Assassin’s Creed Oyunu, Star Wars: Outlaws ve Dahası!

Ubisoft, bugün Ubisoft Forward isimli bir aktiflik gerçekleştirdi. Fransa merkezli oyun devi, aktiflikte oyunseverlerin heyecanla beklediği birçok yeni oyundan ayrıntıları ve fragmanları bizlerle buluşturdu.

Assassin’s Creed Mirage dahil üç Assassin’s Creed oyunu, Avatar: Frontiers of Pandora ve açık dünya Star Wars: Outlaws dahil birçok yeni oyunun gösterildiği aktiflikte öne çıkan duyurulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulan tüm oyunlar

Avatar: Frontiers of Pandora

Uzun yıllardır beklenen Avatar: Frontiers of Pandora’dan nihayet ayrıntılar geldi. Ubisoft, Na’vi olarak Pandora’yı keşfedebileceğiniz açık dünyalı oyundan oynanış fragmanı paylaşırken, üretimin 7 Aralık 2023’te yeni kuşak konsollar ve PC’ye geleceğini açıkladı. Oyunun ayrıntılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

XDEFIANT

Ubisoft, büsbütün fiyatsız çok oyunculu yeni FPS oyunu XDefiant hakkında da ayrıntılar paylaştı. Şirket, Tom Clancy’den ilham alan oyunun bu ayın sonlarına yanlışsız, 21-23 Haziran’da birinci açık oturum testine gireceğini duyurdu. Ayrıyeten, üretime gelen yansıların de görüntüsü paylaşıldı.

Prince of Persia: The Lost Crown

Etkinlikte gösterilen oyunlardan biri de efsane seri Prince of Persia’nın yeni oyunu The Lost Crown’dı. Ubisoft, heyecanla beklenen iki farklı görüntü paylaştı. Bunlardan birincisi üstten görebildiğiniz animasyonlu tanıtım fragmanıydı.

Bir oburu ise bizi serinin kökenlerine götürecek oyunun oynanış fragmanıydı. Fragman, “yarı açık dünya” olarak tanımlanan üretimin dövüş mekanikleri üzere ayrıntılarına göz atmamızı sağladı. Prince of Persia: The Lost Crown, 18 Ocak 2024’te çıkış yapacak.

The Divison Resurgence

Ubisoft, yeni fiyatsız taşınabilir oyunu The Division Resurgence’ın da fragmanını bizlerle buluşturdu. Şirket tarafından “gerçek bir MMO deneyimi” olarak nitelendirilen imal, serinin öteki oyunlarında olduğu üzere bir virüsün patlak vermesinden sonra krizin ortasındaki bir New York’ta geçiyor. Açık dünyalı olacak The Division Resurgence,  2023’ün sonbahar aylarında çıkış yapacak.

Skull & Bones

Daha evvel birçok sefer ertelenen Skull & Bones da aktiflikte bahsedilen oyunlardandı. Ubisoft, oyunun çıkış tarihini tekrar açıklamadı; lakin Ağustos’ta kapalı betaya gireceğini duyurdu.

The Crew Motorfest

Ubisoft’un sevilen yarış oyunu serisinin üçüncüsü olacak The Crew Motorfest’ten de fragman paylaşıldı. Hawaii’de geçen ve Forza Horizon havası veren oyun, açık dünyaya sahip olacak. Oyunun 21-23 Temmuz ortası kapalı betaya gireceğini, 14 Eylül’de ise piyasaya sürüleceğini ekleyelim.

Assassin’s Creed Mirage

Ubisoft, yılın en çok beklenen oyunlarından ola Assassin’s Creed Mirage’dan oynanış fragmanı paylaştı. Oyun 12 Ekim’de çıkış yapacak.

Assassin’s Creed Nexus

Etkinlikte gösterilen bir başka Assassin’s Creed oyunu ise Nexus’tu. Meta Quest 2 için gelecek sanal gerçeklik oyunu, efsane serinin VR olarak deneyimlenmesini sağlayacak. Ayrıyeten, Ezio üzere seriden aşina olduğumuz birçok karakter de oyunda gözükecek. Oyunun çıkış tarihi şimdi belirli değil.

Assassin’s Creed Codename Jade

Son Assassin’s Creed oyunu ise Codename Jade olarak isimlendirilen taşınabilir oyun. Ubisoft, Çin’de geçecek olan ve karakterleri özelleştirme seçeneğine sahip olacak üretimden tanıtım fragmanı paylaştı. Oyun, bu yaz kapalı beta sürecine girecek.

Star Wars: Outlaws

Ubisoft’un aktiflikte son gösterdiği oyun ise birinci açık dünya Star Wars oyunu Star Wars Outlaws idi. Şirket, birinci olarak dünkü Xbox etkinliğinde duyurulan oyundan ayrıntılı bir oynanış fragmanı paylaştı. 2024’te çıkması planlanan oyunla ilgili ayrıntılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.