Twitter’daki Sınırlamaya Sonlanan Bir Kullanıcı, Musk’tan Nefret Ettiğini Söyleyerek Platforma Spider-Man Sinemalarını Yükledi

Elon Musk, birkaç gün evvel Twitter’da yaptığı bir değişiklikle yeniden tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Musk, süreksiz bir müddetliğine platformdaki tüm kullanıcılara tweet görüntüleme hududunun getirildiğini açıkladı. Bu durum, iddia edebileceğiniz üzere büyük reaksiyon topladı.

Şimdi ise bir kullanıcı Musk’ın bu kararlarına reaksiyonunu hayli farklı bir formda lisana getirdi. “Workless” isimli kullanıcı, Twitter’a birtakım Spider-Man sinemalarının tamamını ekledi.

Filmler, saatler geçmesine karşın Twitter’dan kaldırılmadı

Workless, birinci olarak 19 saat evvel 2021’de çıkan Spider-Man: No Way Home’u Twitter’a yükledi. Kullanıcı, sineması paylaşırken “Elon’dan şu anda nefret ediyorum. İşte No Way Home” ifadelerini kullandı. Blue abonesi olan kullanıcı, 2 saat 28 dakikalık sineması Twitter’ın uzun görüntü paylaşma özelliğiyle platforma yükleyebildi.  

Kullanıcının Musk’a reaksiyon için paylaştığı tek Spider-Man sineması bu da değildi. Workless, No Way Home’u paylaştıktan iki saat sonra Musk’a küfür ederek Tobey Maguire’lı Spider-Man 2’yi de hesabından paylaştı.

Workless’ın paylaştığı sinemaların bunlarla hudutlu olmadığını eklemeden geçmeyelim. Kullanıcının, dünden beri Lego, Nope, Pixels üzere birçok sineması de paylaştığını görüyoruz. Bu sinemaların hiçbirinin saatler geçmesine karşın Twitter’dan kaldırılmaması da dikkat çeken bir öteki kısım.