Türk Telekom aboneleri yaşadı! 81 vilayette parasız internet geliyor! Şartsız, şartsız!

İnsan odaklı yaklaşımı ve herkes için erişilebilir irtibat vizyonuyla, uçtan uca tahliller sunan Türk Telekom, bu hizmetlerinin en verimli formda kullanılması için Türkiye’nin dört bir yanında WiFi hizmeti veriyor. Hizmet alanını her geçen gün genişleten Türk Telekom, 20 Haziran Dünya WiFi Günü münasebetiyle 81 vilayette, binlerce lokasyonda kullanıcılara bugüne özel fiyatsız WiFi sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Tecrübesi Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Özden şöyle konuştu: “Türk Telekom olarak, Türkiye’yi geleceğe bağlayacak altyapı ve teknolojiler için çalışıyoruz. Dünyanın en ağır havalimanlarından İstanbul Havalimanı da dahil olmak üzere havalimanlarında, kültür-sanatın kalbi AKM’de, stadyumlarda, kütüphanelerde, ören yerlerinde, müzelerde, restoranlarda, marinalarda, uçak içlerinde, otobüs-feribot üzere toplu taşıma alanlarında ve binlerce noktada kullanıcılarımıza WiFi internet tecrübesi yaşatıyoruz. Buralardaki ziyaretçilere keyifli anlar ve ayrıcalıklar sunmayı amaçlarken, WiFi hizmetlerimizle tüm konukların, bulundukları her yerde yüksek süratte internetten faydalanmalarını sağlıyoruz. Yenilikçi dijital servislerimiz ve yerli teknoloji teşebbüslerine yönelik adımlarımızla Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük ediyoruz. Teknolojiyi beşere yardım ve yarara dönüştüren yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda 81 ili uçtan uca fiber internet ile donatıyor, kullanıcılarımızı WiFi hizmeti ile buluşturuyoruz.”

Türk Telekom, WiFi hizmetini sarsıntı bölgesinde sürdürüyor

Türk Telekom, sarsıntı bölgesinde çadır kentler ve konteyner kentlerin bağlantı altyapısını kurarak bölgeye internete erişim dayanağını sürdürüyor. Bölgede bağlantının sürekliliğine yönelik çalışmalarına devam eden Türk Telekom, AFAD uyumu ile sarsıntıdan etkilenen vatandaşların barınma muhtaçlığını karşılayan çadır kentlerde taşınabilir ve WiFi hizmeti, konteyner kentlerde ise kurduğu altyapı üzerinden WiFi hizmeti sağlıyor.

Bu ortada, şayet Türk Telekom tarafından bir şikayetini varsa bu haberin altında yorum olarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Bizler de bu yorumları en kısa müddet içerisinde yetkili bireylere iletmeye çalışacağız.