The Witcher 3 hayranlarına ücretsiz güncelleme müjdesi

The Witcher 3,Satışa sunulduğu 2015 yılından bu yana oldukça başarılı bir performans gösteren ancak son zamanlarda artık doğal olarak popülaritesini kaybetmeye başlamıştı.

 CD Projekt Red yeni bir güncelleme getireceğini duyurdu. 14 Aralık’ta servis edilecek yeni güncelleme paketinin tamamen ücretsiz olması, oyunseverler için en güzel haber olarak nitelendirilirken, bu güncelleme paketinin PC, Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5 platformları için piyasaya sürüleceğini de belirtelim.

The Witcher 3 hayranlarına ücretsiz güncelleme müjdesi

Öte yandan söz konusu güncelleştirme paketinin içeriğine baktığımız zaman, iki farklı odak noktasının olduğunu görüyoruz. Güncelleme sonrası The Witcher 3’ü açan oyunseverler, bir taraftan oyundaki grafik tasarımlarının geliştirildiğini diğer taraftan ise hikayeye yeni alt dallar eklendiğini görecek. Yani oyun hem grafiksel anlamda gelişecek hem de oynanış yönünde genişleyecek.

Öte yandan bu güncelleme paketinin eski platformlar olarak kabul edilen PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkıp çıkmayacağı henüz kesinlik kazanmazken, CD Projekt Red söz konusu platformlara yakın gelecekte yeni güncellemelerin geleceğini doğruladı.