Steam Yaz İndirimleri’nde 20 TL’nin Altına Alabileceğiniz 10 Oyun

Her yıl Steam Yaz İndirimleri’nde pek çok hoş oyun indirime giriyor. Bilhassa birkaç yıl evvel çıkmış olmasına karşın oynandığında “Vay be” diyeceğiniz oyunlar, çok uygun fiyatlara satılabiliyor. Kimi oyunlar ise hiç duymadığınız ancak oynadığınızda çok sevebileceğiniz tıpta olabiliyor.

Biz de takipçilerimiz için Steam Yaz İndirimleri boyunca 20 TL’nin altında fiyatlara satılacak olacak oyunları sizler için derledik. Eğer farklı oyun tavsiyeleriniz varsa bunları bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

20 TL’nin altına alabileceğiniz oyunlar;

The Witcher 3: Wild Hunt – GOTY

 • Normal Fiyatı: 74,99 TL
 • İndirimli Fiyatı: 14,99 TL

2015 yılında çıkan Witcher 3: Wild Hunt’ın Game of The Year, yani yılın oyunu versiyonunda oyunun bütün ek paketlerine sahip olabilir ve Witcher kozmosuna dalabilirsiniz. Bilhassa oynanış mekanikleri ve grafikleri ile 2021 yılında bile epeyce hoş görünen bu oyunu daha evvel oynamadıysanız, muhakkak bir talih vermelisiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Dead by Daylight

 • Normal Fiyatı: 31 TL
 • İndirimli Fiyatı: 18,60 TL

2016 yazında çıkış yapan Dead by Daylight, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir hayatta kalma aksiyon oyunu. İçerdiği kaygı ögeleri ile kimi vakit sizi gerecek, kimi vakitse yerinizde zıplatacak tıpta bir oyun. Şayet arkadaşlarınız ile oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu arıyorsanız, Dead by Daylight aradığınız oyun olabilir.

Oyunun Steam Sayfası

The Forest

 • Normal Fiyatı: 32 TL
 • İndirimli Fiyatı: 12,80 TL

Yine bir hayatta kalma aksiyon oyunu olan The Forest, 2014 yılında çıkış yapan bir üretim. İster tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz oyunda, uçağı düşen bir kazazede olarak çocuğunuzu bulmaya ve bulunduğunuz adanın gizemlerini keşfetmeye çalışıyorsunuz. Bilhassa varlıklı Crafting sistemi ile öne çıkan oyunu daha evvel oynamadıysanız bir talih verebilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Hearts of Iron IV

 • Normal Fiyatı: 59 TL
 • İndirimli Fiyatı: 14,75 TL

2016 yılında çıkış yapan Hearts of Iron IV, bilhassa strateji oyunlarını sevenlerin göz bebeği diyebileceğimiz bir üretim. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız, epeyce ayrıntılı yapısı ve mekanikleri sayesinde sıkılmadan saatlerce oynayabileceğiniz bu askeri strateji çeşidindeki oyuna mutlaka talih vermelisiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Europa Universalis IV

 • Normal Fiyatı: 59 TL
 • İndirimli Fiyatı: 14,75 TL

Hearts of Iron IV’ün yapımcılarının bir öbür strateji oyun olan Europa Universalis IV, yeniden strateji severlerin vazgeçilmezlerinden olan bir oyun. Bu oyunda ise seçtiğiniz devletin bütün yükleri sizin omuzlarınızda olacak. Şayet Hearts of Iron IV’e bir alternatif arıyorsanız, Europa Universalis IV aradığınız oyun olabilir.

Oyunun Steam Sayfası

Euro Truck Simulator 2

 • Normal Fiyatı: 39 TL
 • İndirimli Fiyatı: 9,75 TL

Euro Truck Simulator 2 ya da kısaca ETS 2’yi bilmeyen yoktur. İster tırınızla işlere çıkabileceğiniz isterseniz de tırınızla gün batımına yanlışsız sürebileceğiniz bir oyundur kendisi. Oyuna hâlâ eklenen harita güncellemeleri ve daima gelişen modlar mevcut. Şayet tır sürmenin keyifli dünyasını bugüne kadar denemediyseniz, bu oyuna talih verebilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Black Mesa

 • Normal Fiyatı: 31 TL
 • İndirimli Fiyatı: 12,40 TL

Efsanevi Half-Life oyunun bir tekrar imali olan Black Mesa, her ne kadar Valve tarafından yapılmamış olsa da Valve dahil olmak üzere birçok kişinin beğenisi topladı. Bilhassa gelişen grafikler ve oynanış mekanikleri oyuna apayrı bir hava katıyor desek palavra olmaz. Şayet Half-Life efsanesini bir de bu halde deneyimlemek isterseniz, Black Mesa tam aradığınız oyun.

Oyunun Steam Sayfası

Tekken 7

 • Normal Fiyatı: 119 TL
 • İndirimli Fiyatı: 17,85 TL

Yıllardır insanların tartıştığı ve hatta uğruna arbede ettiği bir soruydu; “Tekken mi Street Fighter mı?” sorusu. Vaktinde atari salonlarında uğruna jetonların hiç edildiği efsanevi dövüş oyunu serisinin son oyunu olan Tekken 7, tahminen de bu karşılığı bulmanızı sağlayabilir. Şayet bu dövüş oyununu deneyimlemek isterseniz yaz indirimlerindeki bu indirim fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası

Dirt Rally 2.0

 • Normal Fiyatı: 40 TL
 • İndirimli Fiyatı: 10 TL

Ralli oyunlarının günümüzde bir numarası olarak kabul edilen Dirt serisinin son oyunu olan Dirt Rally 2.0, etkileyici grafikleri ve oynanışı ile aklınızı başınızdan alacak. Farklı haritalarda lisanslı ralli araçları ile yarıştığınız oyuna alışmanız biraz vakit alabilir lakin alıştıktan sonra Ken Block bile size imrenecek.

Oyunun Steam Sayfası

Assetto Corsa Ultimate Edition

 • Normal Fiyatı: 151 TL
 • İndirimli Fiyatı: 15,29 TL

2014 üretimi olan Assetto Corsa oyunu ve 8 ek paketin tamamını kapsayan bu paket sayesinde, gerçekçi yarışların tadını çıkarabilirsiniz. Simülasyon yarış cinsindeki bu oyunda aracınızın lastik basıncı bile epey değerli. Şayet bu gerçekçi yarış keyfini deneyimlemek isterseniz, indirim devrinde uygun fiyatıyla bu paketi alabilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası