Steam çıldırdı! 620 TL’lik oyun kısa müddetliğine fiyatsız oldu! Çabucak kütüphanenize ekleyin

Oyun tutkunları için heyecan verici bir haber var! Tanınan oyun dağıtım platformu Steam, hafta sonuna özel bir aktiflik düzenleyerek Conan Exiles isimli strateji oyununu kısa müddetliğine fiyatsız hale getirdi. Oyun severler, 29 Haziran saat 17.00‘ye kadar rastgele bir kısıtlama olmadan bu oyunu deneyimleyebilecekler. Lakin belirtmek gerekir ki, fiyatsız erişim müddetinin sona ermesiyle birlikte oyuna giriş yapmak mümkün olmayacak ve erişim hakkı kaybedilecek.

Steam tanınan oyunu fiyatsız yaptı!

Conan Exiles, hayatta kalma ve strateji tipindeki oyunları sevenler için hayli alımlı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Bu etkileyici oyunda oyuncular, yırtıcı ve acımasız bir dünyada hayatta kalmak için uğraş ediyor. Barbar bir dünyada geçen oyunda, oyuncular kendilerini tehlikelerle dolu bir maceranın içinde buluyor. Doğal kaynakları kullanarak barınaklar inşa ediyor, yiyecek ve su temin ediyor, silahlar üretiyor ve düşmanlarla çaba ediyorlar. Tıpkı vakitte topluluklar oluşturarak yahut öteki oyuncularla iş birliği yaparak daha güçlü bir savunma ve atak gücü oluşturabilirler.

Steam’in fiyatsız erişim aktiflikleri, oyun severlere deneyimleme ve keşfetme fırsatı sunuyor. Bu cins etkinlikler, oyuncuların yeni oyunları deneyimleyerek satın almadan evvel bir önizleme yapmasını sağlıyor. Conan Exiles‘in fiyatsız erişime açılması, oyunun potansiyel bir oyuncu kitlesi tarafından keşfedilmesini sağlayacak ve Steam topluluğunda heyecan yaratacak.

Ancak belirtmek gerekir ki, fiyatsız erişim mühleti hudutlu ve oyuncular bu mühlet zarfında oyunu tam manasıyla deneyimleyebilecekler. Bu mühlet dolduğunda, oyuncuların oyuna giriş yapma imkanı sona erecek ve erişim hakları kaybedilecek. Oyuncular, deneyimledikleri oyunun tam sürümüne sahip olmak istediklerinde, Steam üzerinden oyunu satın alarak daima erişim elde edebilirler.