Star Wars Outlaws’ın çıkış tarihi büyük ölçüde aşikâr oldu

Birkaç yıl evvel, Ubisoft’un bir Star Wars teşebbüsüne dair emellerini duyurduğu dikkatlerden kaçmamıştı. Bu büyüleyici ve çok beklenen oyun, Massive Entertainment’in titiz eforları sonucunda hayata geçirildi ve birinci tanıtımı, Xbox Games Showcase 2023’te görücüye çıktı. Merakla beklenen oyunun ismi: Star Wars Outlaws.

Star Wars kozmosunun “The Empire Strikes Back” ve “Return of the Jedi” kısımları ortasındaki vakit diliminde kurgusal bir dünyada yer alacak olan Outlaws, galaksi genelinde kabul görmüş hata dünyasında zekâsıyla tanınan bir haydut olan Kay Vess karakterini baş kahraman olarak kabul ediyor. Kay Vess, daha düzgün bir yaşama adım atmak emeliyle, Outer Rim’in tarihinde eşine az ras tlanır cinsten büyük bir soygunu planlamak ve gerçekleştirmek üzeredir.

Star Wars Outlaws’ın çıkış tarihi büyük ölçüde muhakkak oldu

Bu heyecan verici, açık dünya formatına sahip oyun, Massive Entertainment, Ubisoft ve Lucasfilm Games’in değerli işbirliği ile geliştirilmekte. Star Wars Outlaws, oyuncuların beklentilerini karşılamak için 2024 yılında, bir dizi tanınan platformda kullanıma sunulacak. Bu platformlar ortasında PC, Playstation 5 ve Xbox Series de bulunacak.

Bu eşsiz Star Wars tecrübesi, hayranların yıllar boyunca alışık olduklarından daha farklı ve daha heyecan verici bir oyun tecrübesi sunmak için tasarlanmıştır. Star Wars Outlaws, serinin kıssa örgüsünün kıymetli bir kesimi olan ve daha evvel pek az dikkat çeken, galaktik kabahat dünyasını keşfetme fırsatı sunuyor. Hem Star Wars hayranları hem de geniş ölçekli, öykü odaklı oyunları seven oyuncular için, Star Wars Outlaws kaçırılmaması gereken bir oyun olacak üzere görünüyor. Gözler, 2024’ün gelmesini ve bu özgün tecrübenin başlamasını bekliyor.