Sony Xperia 10V duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

Artık ülkemizde akıllı telefon satmayan Sony, yeni telefonunu duyurdu. Xperia 10V olarak isimlendirilen cihazın özellikleri ve fiyatı da böylece ortaya çıktı. Türkiye’ye gelmeyecek olan model hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

Sony Xperia 10V duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı!

Japon teknoloji devi Sony, yeni telefonunu tanıttı. Şirket, Sony Xperia 10V modelinin özellikleri ve fiyatını da açıkladı. Ortaya çıkan verilere göre telefon gücünü Snapdragon 690 yonga setinden alıyor. 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile raflardaki yerini alacak olan cihaz, üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Bu bölümde 48MP ana kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera ve 8MP telefoto lens eşlik edecek. Modelin ön yüzündeki delikte bulunacak olan 8MP’lik selfie kamerası ise kullanıcılara oldukça iyi bir deneyim vadediyor diyebiliriz.

Sony Xperia 10V pil teknolojisi olarak da kullanıcılarını memnun edecek gibi görünüyor. Zira telefonda yer alacak olan 5.000 mAh batarya, 30W hızlı şarj desteğine de sahip ve oldukça hızlı şekilde tam doluma ulaşıyor. Kutusundan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak olan Xperia 10V’nin 449 euro karşılığında satın alınabileceğini söylemiş olalım. Demin de belirttiğimiz gibi cihaz Türkiye pazarına uğramayacak.