Samsung’dan Galaxy M34 5G bildirisi: Sizi duyduk!

Samsung, Galaxy M34 5G akıllı telefonunun Hindistan’daki piyasaya sürülmesini doğruladı. Yakın vakitte FCC sertifikası alan aygıt, geçen yılın Galaxy M33 5G modelinin yerini alacak. Bu telefonun Amazon üzerinden satışa sunulacağı mutlaklaşmış durumda. E-ticaret platformu, Galaxy M34 5G‘nin mikro sitesini güncelledi ve aygıtın kıymetli detaylarını aktardı.

Galaxy M34 5G mikro sitesi, Samsung’un hangi özelliklerin kullanıcılar tarafından daha çok tercih edildiğini belirlemek için bir anket düzenlediğini gösteriyor. Ankete katılanların yüzde 2‘si OIS kamera özelliğini, yüzde 5’i ise 5.000 mAh’den daha yüksek batarya kapasitesini tercih ettiğini belirtti. Kullanıcıların yüzde 10’u sAMOLED ekranı, yüzde20’si ise uzun vadeli işletim sistemi güncellemeleri ve güvenlik güncellemelerini tercih etti. Kullanıcıların yüzde 23’ü süratli bir yonga seti istediğini söz ederken, yüzde 40’ı ise tüm bu özelliklere sahip bir akıllı telefonu tercih ettiklerini belirtti.

Samsung’dan Galaxy M34 5G iletisi: Sizi duyduk!

Anketin sonucunda, mikro sitede “Sizi duyduk” yazısını ve akabinde “Tüm gereksinimlerinizi karşılamak için orijinal Galaxy M34 5G’yi sunuyoruz” sözünü görmekteyiz. Bu, yaklaşan telefonun bahsi geçen tüm özelliklere sahip olacağı manasına gelebilir. Mikro siteye nazaran, aygıtın art panelinde dikey bir düzenlemeye sahip üç art kamera yer alacak. Galaxy M34 5G’nin öteki ayrıntıları şimdilik zımnî tutuluyor.

Duyumculardan ve söylentilere nazaran, Galaxy M34 5G’nin 6,6 inç FHD+ çözünürlüklü ve 120Hz yenileme suratına sahip bir sAMOLED ekrana sahip olacağı iddia ediliyor. FCC sertifikasyonu dahilinde, aygıtın 6.000 mAh batarya ve 25W süratli şarj dayanağıyla geleceği belirtiliyor. Yaklaşan aygıtın Dimensity 7050 yonga setiyle donatılmış olacağı söyleniyor, ki bu yonga seti, yine markalaştırılmış bir Dimensity 1080’dir.