Samsung, yaklaşan Temmuz Unpacked etkinliğinde katlanabilir ürünlere odaklanacak

Şimdi, teknoloji devi Unpacked’ı ilk kez Seul’de düzenlediğini duyurdu. Etkinliğin henüz tam bir tarihi yok ancak temmuz sonunda Gangnam, Samseong-dong’daki COEX‘te gerçekleşecek. Samsung, etkinlikte yeni nesil katlanabilir cihazlarını tanıtacağını söylüyor, bu da büyük olasılıkla Galaxy Flip 5 ve Galaxy Fold 5‘i göreceğimiz anlamına geliyor.

Şirket yaptığı duyuruda, “Bu yıl Seul, dinamik kültürü ve yenilikçiliği ile küresel trendleri etkilemedeki rolü ve aynı zamanda Samsung’un katlanabilir kategoriye olan güçlü güvenini yansıtması nedeniyle seçildi.” dedi.

Samsung, yaklaşan Temmuz Unpacked etkinliğinde katlanabilir ürünlere odaklanacak

Galaxy Flip 5, en son söylentilere göre daha büyük bir harici ekrana ve ekrandaki kırışıklığı daha az fark edilir hale getiren yeni bir menteşe tasarımına sahip olabilir. Ayrıca Galaxy S23 gibi bir Snapdragon 8 Gen 2 yongası tarafından destekleneceği bildiriliyor. Galaxy Fold 5‘e gelince, selefinin boşluğunu ortadan kaldıran, katlandığında her iki tarafın da üst üste düz durmasını sağlayan ve ekranın kırışmasını daha az görünür kılan yeni bir menteşe tasarımına sahip olduğu da söyleniyor. Cihaz, bir Snapdragon 8 Gen 2 tarafından da çalıştırılabilir.

Bu söylentilerin doğru olup olmadığını öğrenmek için bir aydan az zamanımız var: Samsung etkinlik için kesin bir tarih açıkladığında sizi bilgilendireceğiz.