Samsung Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Z Flip5’in Tanıtım Tarihi Açıklandı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, uzunca bir müddettir temmuz ayının sonunda gerçekleştireceği Galaxy Unpacked aktifliği ile gündemde. Marka, bu aktiflikte Galaxy Z Fold5 ve Galaxy Z Flip5 başta olmak üzere Galaxy Watch Series 6 ile Galaxy Tab S9 serisini de tanıtacak. Tabi başka sürprizler de görebiliriz.

Samsung cephesinden gelen son haberler ise yaklaşmakta olan Galaxy Unpacked aktifliğinin tarihinin netleştiğini ortaya koydu. Samsung Hindistan’ın internet sitesinde paylaşılan bir görüntü, aktifliğin 26 Temmuz’da gerçekleştirileceğini katılaştırmış oldu. Öte yandan; aktifliğin Güney Kore’nin başşehri Seul’de gerçekleştirileceğini söyleyelim. Bu, Samsung tarihinde bir birinci olacak. Bugüne kadar Galaxy Unpacked aktiflikleri ya ABD’de ya da Avrupa’da gerçekleşiyordu.

İşte Samsung tarafından yapılan paylaşım:

Samsung, Galaxy Unpacked aktifliği ile ilgili açıklamalarında dikkat çeken tabirler kullandı. Samsung’a nazaran Galaxy Z Flip5, tüketicinin katlanabilir ekranlı telefonlara yönelmesini sağlayacak. Samsung’un tezli açıklamasının altından neler çıkacağını 26 Temmuz’da daima birlikte göreceğiz. Bakalım Samsung, nitekim de tüketicinin aklını çelmeyi başarabilecek mi…

Bu ortada; Samsung tarafından yapılan açıklamaya nazaran Galaxy Unpacked, şirketin resmi internet sitesi ile YouTube kanalı üzerinden seyredilebilecek. Aktifliğin başlangıç saati ise 14:00 (TSİ) olarak açıklandı.