Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition yeni bölgelere açılıyor

Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketini Vietnam’da piyasaya sundu. Bu özel paket, Galaxy S23 Ultra telefon, Galaxy Watch 5 ve 15W Kablosuz Şarj Cihazı’nı bir arada sunuyor. Ancak belirtmek gerekir ki paket özel veya benzersiz renk kombinasyonları sunmuyor, bir promosyon teklifi olarak mevcut.

Galaxy S23 Ultra, paketin merkezinde yer alıyor ve Phantom Black renkte. Galaxy Watch 5 ise Sapphire Blue bir bitişe sahip. Ancak, akıllı saat, LTE olmadan Bluetooth varyantı. 15W Kablosuz Şarj Cihazı ise siyah renkte. Paketteki telefon, akıllı saat ve kablosuz şarj cihazı benzersiz teklifler değil, daha uygun bir fiyatla sunuluyor. Paketin Vietnam’daki perakende fiyatı VND 31.990.000 ($1.363) olmasına rağmen, üç cihazın ayrı ayrı toplam maliyeti VND 41.130.000 ($1.753) olarak hesaplanıyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition yeni bölgelere açılıyor

Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketi, 31 Mayıs‘a kadar Vietnam’da satışa sunulacak. Ancak, bu paket sadece Vietnam’daki Shopee mağazalarında mevcut. Diğer pazarlarda henüz Limited Edition teklifleri sunulmuyor, ancak gelecekte daha fazlasının geleceği düşünülüyor. Ancak, resmi bir Samsung duyurusu henüz yapılmadı.

Galaxy S23 Ultra, mümkün olduğunca üst düzey bir cihaz ve amiral gemisi telefon, birçok ileri teknoloji ve işlevselliği bir araya getiriyor. Galaxy S23‘ün mükemmel ekranı, modelin önemli konuşma noktalarından biri. Samsung Galaxy Watch 5, daha uzun pil ömrü ve mükemmel sağlık/fitness özellikleri sunuyor. Ayrıca, paketteki modeller, bu yılın ilerleyen dönemlerinde One UI 6.0 ve One UI 5 Watch gibi yazılım güncellemelerini alacaklar.