Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition satışa sunuldu! Gerek var mıydı?

Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketini promosyon fiyatı ile sunmaya başladı. Bu paket, yalnızca Vietnam’da mevcut olup Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W süper hızlı Kablosuz Şarj Duo’yu içermektedir.

Limited Edition paketinde, özgün ya da benzersiz renk veya renk kombinasyonlarına rastlanmamaktadır. Galaxy S23 Ultra modeli Phantom Black renkteyken, 44mm ebatındaki Galaxy Watch 5 modeli ise Sapphire Blue renge sahip. Belirtmekte fayda var ki, burada bahsi geçen Galaxy Watch 5 modeli, LTE olmayan Bluetooth versiyonudur. Kablosuz Şarj Duo ise siyah renkte tasarlanmıştır.

Bu paket, tek başına benzersiz olmasa da, Limited Edition’ın cazip tarafı, daha uygun fiyat teklifidir. Potansiyel alıcılar, bu ürünler için VND 41.130.000 ($1.753) yerine VND 31.990.000 ($1.363) ödeme imkanına sahip olacaklar.

Samsung Galaxy S23 Ultra Limited Edition satışa sunuldu! Gerek var mıydı?

Kısa bir süre önce Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition’ı 31 Mayıs’a kadar sunmayı planladığını duyurdu. Bu paket, Vietnam’daki perakende ortağı Shopee aracılığıyla erişilebilir. Şirket, diğer pazarlarda benzer Limited Edition teklifleri hakkında henüz bir duyuru yapmamış olsa da, ilerleyen dönemlerde bu konuda bir girişimde bulunabilir.

Galaxy S23 Ultra, Samsung’un bugüne kadar sunduğu en etkileyici amiral gemisi olabilir, özellikle de katlanabilir telefonlar gibi ileri ekran teknolojilerine ilginiz varsa. Galaxy Watch 5 ise uzun pil ömrüne sahip etkileyici bir fitness takip aracıdır. Bu cihazlar, bu yılın ilerleyen dönemlerinde One UI 6.0 ve One UI 5 Watch güncellemelerini alacak ilk cihazlar arasında olabilir.