Samsung, Galaxy S23 Ultra için 2 yeni renk seçeneği daha duyurdu

Samsung, Hindistan’da Galaxy S23 için yeni bir renk seçeneği olan “Lime”ı duyurduktan sonra, artık şirket, Galaxy S23 Ultra için iki ek renk seçeneğinin daha olacağını duyurdu. Samsung Hindistan’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruyla Kırmızı ve Mavi olmak üzere bu iki çarpıcı renk varyantını tanıtmış oldu.

Galaxy S23 Ultra’nın yakında kullanıma sunulacak renk seçenekleri Kırmızı ve Mavi olacak. Twitter’da paylaşılan önizleme görüntüsü, Galaxy S23 Ultra’nın tanıtımını yapıyor ve akabinde Kırmızı ve Mavi tonlarındaki çiçekleri içeren imgeleri gösteriyor. Bu renk varyantlarının isimleri şimdi duyurulmamış olsa da, Samsung’un bu bahiste yakında resmi bir açıklama yapması bekleniyor.

Şimdilik, Galaxy S23 Ultra, Yeşil, Hayalet Siyah ve Krem renklerinde standart seçeneklerle mevcut. Ek olarak, Samsung, Grafit, Misket Limonu, Gökyüzü Mavisi ve Kırmızı üzere özel renk seçeneklerini de sunuyor.

Samsung, Galaxy S23 Ultra için 2 yeni renk seçeneği daha duyurdu

Samsung Hindistan, bu yeni renk seçeneklerinin ne vakit piyasaya sürüleceği konusunda net bir vakit çizelgesi paylaşmamış olsa da, şirketin bu renkleri önümüzdeki hafta içinde duyuracağı varsayım ediliyor.

Samsung Galaxy S23 Ultra, değişken yenileme suratına (1-120Hz) ve 1750 nit tepe parlaklığına sahip büyük bir 6,8 inç Quad HD+ Dinamik AMOLED 2X Infinity-O ekranla geliyor. Bu telefon, öbür akıllı telefonlara nazaran daha gelişmiş performans sunan Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti tarafından destekleniyor. Ayrıyeten, ısı dağılımını güzelleştirmek için buhar odası soğutma sistemine sahip.

Galaxy S23 Ultra, Armor Aluminum bir çerçeve kullanırken, ön ve art yüzlerinde daha fazla dayanıklılık için CorningGorillaGlassVictus 2 kullanıyor. Ekran içi Ultrasonik Parmak İzi Tarayıcısı bulunuyor ve aygıt, kutusundan çıktığında Android 13 işletim sistemiyle birlikte geliyor, bu da Samsung’un OneUI 5.1 kullanıcı arayüzüyle birlikte çalışıyor. Aygıtın tasarımı, Galaxy Note serisine misal keskin köşelere sahip ve etkileyici bir kamera heyetimi ile dikkat çekiyor.