Samsung Galaxy A34 teknik özellikleri belli oldu!

Samsung, orta segment akıllı telefon grubunu çeşitlendirmeye devam ediyor. Daha önceki akıllı telefonlar için güvenilir bilgiler yayınlayan OnLeaks, Samsung Galaxy A34 için tasarım ve bazı teknik özellikleri hakkında bilgi verdi. 2023 yılının ilk çeyreğinde pazara çıkacak Samsung Galaxy A34 için teknik özellikler ve tasarımı nasıl olacak? Haberin detaylarına hep birlikte göz atalım.

Samsung Galaxy A34 teknik özellikleri!

Orta segmentte yer alacak Samsung Galaxy A34 için hangi işlemci kullanılacağı henüz belli değil. Akıllı telefon, 6.5 inç büyüklüğünde ve 90Hz yenileme hızında bir AMOLED ekrana sahip olacak. Sağ tarafında parmak izi sensörü de gören bir güç düğmesi yer alacak. Güç düğmesinin yanına ek olarak bir de ses tuşları konumlandırılacak.

2023 yılının ilk yarısında akıllı telefon pazarına çıkacak Galaxy A34’ün alt kısmında USB Type-C ve 3.5 mm kulaklık girişi olacak. Cihaz, 25W hızlı şarjla desteklenen 5.000 mAh bataryayla gelecek.

Galaxy A34’ün arka panelinde üçlü kamera kurulumu, ön panelinin orta üst kısmında ise bir adet özçekim kamerası yer alacak. 161.3 x 77.7 x 8.2 mm ölçülerindeki ürünün şu anda sadece siyah renkte geleceği kesin olarak biliniyor. Bir de ek olarak şirketin farklı renk seçenekleri sunacağı da tahmin ediliyor. Fakat seçeneklerin neler olacağı şimdilik belirsiz.

Samsung Galaxy A34’ün genel tasarımı ise, selefi olan Samsung Galaxy A33 ve Samsung Galaxy A32 ile benzerlik gösteriyor. Kıvrımlı kenarlara ve düz çerçeveye sahip tasarımlı telefonun arka paneli parlak görünüme sahip.