Redmi’nin yeni akıllı saat modeli uygun fiyatıyla ortaya çıktı

Redmi’nin “Redmi Watch 3 Gençlik Sürümü” olarak bilinen ve birinci olarak Çin’de “Redmi Watch 3 Lite” ismiyle çıkan akıllı saati, memleketler arası pazarda ise “Redmi Watch 3 Active” ismiyle tanıtıldı. Redmi Watch 3 Active, özelliklerini ve dizaynını Xiaomi’nin küresel internet sitesinde duyurdu. Fiyatı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Lakin AliExpress listelemelerine bakılırsa, bu akıllı saatin fiyatı 39.99 dolar olabilir.

Redmi Watch 3 Active, Mart ayında global piyasaya sürülen Redmi Watch 3’ün bir üst modeli. Evvelki modele kıyasla biraz daha büyük olan 1.83 inçlik bir AMOLED ekranı ile karşımıza çıkıyor.

Redmi’nin yeni akıllı saat modeli uygun fiyatıyla ortaya çıktı

Bu akıllı saat, Bluetooth arama, daima kan oksijen düzeyi ve kalp atış suratı izleme, uyku takibi ve 100’ü aşkın spor modu üzere özellikler sunuyor. Birebir vakitte bayan sıhhat işlevlerini da destekliyor. Yazılım tarafından bakıldığında, Watch 3 Active, 200’den fazla kişiselleştirilebilir saat yüzü seçeneği sunuyor.

Kullanıcılara su altında bile kullanım imkanı sağlayan 5ATM suya dayanıklılık özelliği, Redmi Watch 3 Active‘ın öne çıkan özelliklerinden biri. Olağan kullanım şartlarında pil ömrü 12 güne kadar gidiyor. Fakat ağır kullanımda bile bu mühlet tam şarjla 8 güne kadar çıkıyor.