Red Magic 8S Pro, kendini göstermek için artık saatleri sayıyor

Nubia, 5 Temmuz’da Red Magic 8s Pro oyun telefonunun yanı sıra birinci oyun tabletini de tanıtacağını doğruladı. Weibo üzerinde marka tarafından paylaşılan iki görsel, oyun tabletine dair ipuçları içeriyor. Birinci görsel, tabletin ön dizaynını gözler önüne seriyor lakin öteki ayrıntı içermiyor.

İkinci görselde ise, tabletin 10.000mAh devasa bir batarya ile donatılacağını ve 80W süratli şarjı destekleyeceği anlaşılıyor. Lansmana yaklaşırken, şirket önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntıyı paylaşabilir.

Bir duyum hesabı olan Digital Chat Station’ın son Weibo gönderisinde, Red Magic oyun tableti hakkında birtakım kıymetli bilgiler ortaya çıktı. Duyum, aygıtın 12.1 inç yüksek çözünürlüklü bir ekranla geleceğini belirtti. Lakin ekranın OLED mi yoksa LCD panel mi olacağı konusu belirsizliğini koruyor.

Red Magic 8S Pro, kendini göstermek için artık saatleri sayıyor

Digital Chat Station, Red Magic oyun tabletinin Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setiyle donatılacağını ve 12 GB RAM’e sahip olacağını söz etti. Aygıtın batarya kapasitesi ve şarj yeteneklerinin ise resmi duyurularla uyumlu olduğunu belirtti. Aygıtın kameralarıyla ilgili rastgele bir bilgi şimdi paylaşılmadı. Ayrıyeten, Red Magic oyun tabletinin 5G versiyonunun da geleceği bilgisi de duyum hesabı tarafından paylaşıldı.

Red Magic oyun tabletinin, bu yıl Nisan ayında duyurulan ZTE Axon Pad 5G’nin tekrar markalanmış yahut ayarlanmış bir versiyonu olabileceği düşünülüyor. Axon Pad, 12.1 inç LCD ekran, 1600 x 2560 piksel çözünürlük, Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga seti, 8 GB / 12 GB RAM, 256 GB / 512 GB depolama, 10.000mAh batarya, 80W şarj takviyesi, 16 megapiksel ön kamera ve 13 megapiksel art kamera özellikleriyle donatılmıştı.