Realme yeni tablet modeli üzerinde çalışmaya devam ediyor

Bir evvelki hafta Realme’nin BIS (Hindistan Standartları Bürosu) üzerinden sızdırılan yeni tablet modeli hakkında duyumlar almıştık. Bu tablet, şirketin Pad 2 modeli olarak belirtilmiş ve FCC (Federal İrtibat Komisyonu) tarafından da onay alarak dikkat çekmişti. Bu sertifikasyon sayesinde, kimi değerli özelliklerini görebileceğiz.

Realme Pad 2‘nin FCC sertifikası, tabletin yakın vakitte lansmanının yapılacağını gösteriyor. FCC listesinde Realme Pad 2’nin RMP2205 model numarasını taşıdığını görüyoruz. Bu model numarası daha evvel BIS listesinde de görülmüştü. En son görüntülemeye bakıldığında, aygıt hakkında daha ayrıntılı bilgiler olmamasına karşın, şarj ve batarya ile ilgili iki kıymetli ayrıntı belirtildi. Pad 2’nin muhtemelen devasa bir 8,360mAh batarya ile donatıldığı ortaya çıktı.

Realme yeni tablet modeli üzerinde çalışmaya devam ediyor

Bu, orjinal Realme Pad modelinin daha küçük bir 7,100mAh batarya ünitesiyle donatılmış olmasına nazaran büyük bir yükseltme manasına geliyor. İyileştirmeler burada bitmiyor, zira FCC görüntülemesi, markanın gelecek tablet modelinin 33W süratli şarj takviyesiyle kutudan çıkacağını gösteriyor. Bu, evvelki modele sunulan 18W süratli şarjdan daha süratli bir şarj süreci manasına geliyor.

En son olarak, sertifika görüntülemesi yeni tabletin dizaynına dair bir bakış açısı sunuyor. Art tarafta dairesel bir kamera modülüne sahip olduğunu gösteren tasarım eskizleri var. Ayrıyeten, Pad 2 dört tarafında yuvarlatılmış köşelerle gelecek. Maalesef, bu sertifika veritabanında belirlenen tüm bilgiler bu kadar. Bu hususla ilgili daha fazla güncelleme için duyumları takip edeceğiz.