Realme Narzo 60, Geekbench platformunda görüntülendi

Realme, yeni bir Narzo akıllı telefon üzerinde ağır bir halde çalıştığıyla ilgili raporlar alıyoruz. Beklentiler, bu aygıtın Narzo 60 serisi içinde kendine bir yer bulacağı istikametinde. Firma, Narzo 50 serisini geçtiğimiz yıl hayranlarına sunmuştu. Artık ise orijinal Narzo modeli, performansını ölçme platformu olan Geekbench’te kendini gösterdi. RMX3750 model numarası ile listelenen bu aygıt, meraklı bekleyişini sürdüren teknoloji tutkunlarının gözlerini üzerine çekti.

Realme Narzo 60 5G’nin Geekbench veritabanında görünen ayrıntılarına bakacak olursak, k6833v1_64_k419 kod isimli bir anakart ve ARM MT6833 isimli bir yonga seti olduğunu görüyoruz. Bu yapıda, 2GHz suratında çalışan altı çekirdek ve 2.20GHz suratında çalışan iki çekirdek bulunuyor. Bu yapılandırma, Dimensity 6020 işlemcisiyle uyumlu. 8GB RAM kapasitesi ile görünen bu aygıt, piyasaya sürüldüğünde farklı yapılandırmalarla da karşımıza çıkabilir.

Realme Narzo 60, Geekbench platformunda görüntülendi

Geekbench platformunda gerçekleştirilen tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde Narzo 60 5G, sırasıyla 714 ve 1,868 puan topladı.

Gelen raporlar, Narzo 60 5G’nin, Çin’deki Realme 11 5G’nin tekrar markalaştırılmış bir versiyonu olacağını belirtiyor. Şimdi Narzo telefonun daha fazla ayrıntısı bilinmiyor, bu bahiste daha fazla bilgi edinmek için bekleyişimiz devam edecek.

Realme 11 5G, 3C, TENAA ve BIS dahil olmak üzere çeşitli sertifikalara sahip oldu. 6.43 inç FHD+ AMOLED ekran ve 90Hz yenileme suratı ile kullanıcılarını karşılaması bekleniyor. TENAA listelemesinden çıkan bilgilere nazaran, düz bir ekran ve dairesel bir art kamera modülü ile donatılmış olacak. Ayrıyeten, 3C sertifikası doğrultusunda, 5.000mAh kapasiteli bir batarya ünitesi ile güçlendirilmiş olması bekleniyor.