Realme Buds Wireless 3 tam bir fiyat performans canavarı olabilir

Realme’nin Narzo 60 serisi, önümüzdeki hafta Hindistan’da piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Lakin, bu serinin akıllı telefonları, lansman etkinliğinde duyurulacak tek eserler olmayacak. Realme birebir vakitte yeni boyun bantlı kulaklık modeli olan Buds Wireless 3‘ü de tanıtacak.

Beklenen Buds Wireless 3, daha gelişmiş bir Faal Gürültü Tedbire (ANC) özelliği ile gelecek. Amazon’da çıkan bir liste, Çinli akıllı telefon üreticisi Realme’nin bu yeni kulaklık modelini, Narzo 60 serisi ile birlikte 6 Temmuz‘da duyuracağını gösteriyor. Lakin, kablosuz boyun bantlı kulaklık modeli 12 Temmuz’da Hindistan’da satışa sunulacak. Bu tarih, Amazon Prime Day indirim aktifliği ile birebir periyoda denk geliyor. Şu ana dek bildiğimiz üzere, Buds Wireless 2‘nin yerini alacak olan bu yeni model, 13,6mm Dinamik şoförler ve 30 desibel ANC özelliği ile donatılacak.

Realme Buds Wireless 3 tam bir fiyat performans canavarı olabilir

Bu bedel, evvelki modele oranla 25 desibelden daha yüksek bir düzeyde. Ayrıyeten, çevrimiçi listeye nazaran kulaklıklar, beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülecek. Kulaklık, RMA2119 model numarasına sahip olacak ve yalnızca 30 gram yükünde olması bekleniyor.

Realme Buds Wireless 3, 12 Temmuz’da piyasaya sürülmesi ve fiyatının 3.000 INR’nin altında olması bekleniyor. Buds Wireless 2, 2.299 INR fiyat etiketiyle piyasaya çıkmıştı ve tanıtım fiyatı 1.999 INR olarak belirlenmişti. Hasebiyle, Buds Wireless 3’ün fiyatının da yaklaşık 2.500 INR (30 dolar) civarında olması öngörülüyor. Elimizdeki tüm bilgiler şu an için bu kadar, lakin yeni güncellemeler geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.