Overwatch’un Küçük Dizisi 6 Temmuz’da Geliyor! İşte Tüm Ayrıntılar

Dünyanın en tanınan oyunlarından biri olan Overwatch, milyonlarca oyuncuya sahip. Milyonlarca oyuncunun bu oyunu sevmelerinin sebeplerinden birisi de oyunun öyküsünün ve karakterlerinin de epey ilgi alımlı olması.  Bu ilgi cazip öyküyü, bir animasyon dizisi olarak 6 Temmuz’dan itibaren izleyebileceğiz!

Overwatch’un resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya nazaran, oyunun animasyon küçük dizisi 6 Temmuz’da başlayacak. Blizzard Entertainment tarafından hazırlanan küçük dizinin konusunun ne olacağına dair de birkaç bilgi paylaşıldı.

Overwatch animasyon küçük dizisi ‘Genesis’ neler anlatacak?

Dizi, Overwatch’un kıssasını ve karakterlerini daha yakından tanımamızı sağlayacak. Dizinin birinci kısmı dediğimiz üzere 6 Temmuz tarihinde YouTube üzerinden yayınlanacak ve 5 dakikayı aşkın bir mühlete sahip olacak. Dizi toplamda 3 kısımdan oluşacak ve Overwatch takımının birinci vakitlerini husus alacak.

Önceki kısa sinemalardan farklı bir animasyon stiline sahip olan bu tanıtım görüntüsünde, küçük dizinin Overwatch 2’de eşli öykü vazifeleri yayınlanmadan evvel Overwatch külliyatının birçok farklı zincirini birbirine bağlamaya yardımcı olacağı görülüyor.

İsmi ‘Genesis’ olacak olan bu küçük dizi, oyuncuların çok uzun vakittir beklediği ve istediği bir projeydi. Lakin bölüm sayısı ve uzunluğu sebebiyle tekrar de yetmeyecek üzere görünüyor. Oyunculara birebir Arcane usulü bir dizi projesi gerekli desek yanılgılı sayılmayız herhalde. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.