Otobanda göğüslerini açan bayan zincirleme kazaya neden oldu! İşte o manzaralar

Şimdiden belirtelim. Kelam konusu görüntüde yer alan manzaralar sayfamız için epeyce açık olduğu için haberimize koymadık. Lakin görüntüyü buraya tıklayarak haberin kaynağından izleyebilirsiniz.

Her gün sosyal medya üzerinde tuhaf içerikler ile karşılaşıyoruz. Bugünün içeriği ise bir kaza olayını yansıtıyor. Bildiğiniz üzere, ralli yarışlarında kaza olması epeyce beklenen bir durum. Lakin toplumsal medyada yayılmaya başlayan son görüntüde bir bayanın ralli yarışında şoförlere hakikat göğüslerini açıp akabinde zincirleme kazaya sebep olduğu görülüyor. Ralli tarihinde bile bu sebepten bir kaza olduğu yer almıyordu. İşte bu farklı nedenden ortaya çıkan kazaya ilişkin manzaralar.

Otobanda göğüslerini açan bayan zincirleme kazaya neden oldu! İşte o görüntüler

Bildiğiniz üzere ralli yarışlarında gerçekleşen kazalar daha çok kaybolan yol tutuşu, virajı alamama ve yüksek sürat üzere nedenlerden ortaya çıkıyor. Bazen de farklı nedenlerden kaza olabiliyor lakin bu seferki hakikaten de çok tuhaf.

Sosyal medyada yayılan bir görüntüde, karlı bir otobanda yapılan ralli yarışındaki farklı bir olay görülüyor. Ralli yarışını izleyen bir bayan, yoldan geçen şoförlere birdenbire göğüslerini açıyor. Akabinde bir şoför, göğüslerini açan bayanı görüp dikkatini kaybedip kaza yapıyor. Daha sonra da aktarılanlara nazaran bir şoför daha kazaya karışıyor.

Rusya’da gerçekleştiği söylenen bu olay sosyal medyada ziyadesiyle konuşuluyor. Talih yapıtı de bir kişi bu tuhaf olayı görüntüye kaydetmiş. İmgeler toplumsal medyada yayılınca da tartışmalar ortaya çıktı.

Dikkatini kaybeden şoför, yaptığı bir röportajda dikkatini hakikaten de kaybettiğini ve akabinde kaza yaptığını açıkladı. Bu enteresan olay ile birlikte ralli tarihindeki tuhaf kazalara bir yenisi eklenmiş oldu.