OPPO Find N3 Flip’in Render İmgesi Sızdırıldı: “Süreyya Hanımın Mükemmel Değişimi”

Render manzaraları sızdırılan OPPO Find N3 Flip’in art panel tasarımı ortaya çıktı. Telefonun esktra bir kamera ile geleceği öğrenilirken dizaynının selefi Find N2 Flip’e çok benzediği de ortaya çıktı. Hatta neredeyse hiç değişmemiş.

Cihazın art kısımda Hasselblad iş birliğiyle geliştirilen yeni bir kamera modülü yer alıyor. Bu modülde 50 MP Sony IMX890 ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 32 MP telefoto kamera bulunuyor. Bu kameralar sayesinde OPPO Find N3 Flip, rakiplerine nazaran daha güzel fotoğraf ve görüntü kalitesi sunmayı hedefliyor.

Render manzaralarından en fazla bu bilgiyi elde edebildik, aygıtın geriye kalan özellikleri ise şöyle:

  • Cihazın dış kapak ekranı 3,26 inç boyutunda ve AMOLED teknolojisine sahip. Bu ekran sayesinde kullanıcılar, telefonu açmadan bildirimleri görüntüleyebiliyor, bildiri yazabiliyor ve Google uygulamalarını kullanabiliyor.
  • İç ekranı ise 6,8 inç boyutunda ve FHD+ çözünürlüğünde. Ayrıyeten 120 Hz yenileme suratına sahip olan bu ekran, akıcı ve keskin bir manzara tecrübesi sunuyor. Aygıtın iç ekranında ayrıyeten 32 MP çözünürlüğünde bir ön kamera da bulunuyor.
  • MediaTek Dimensity 9000 Plus işlemci, 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ile geleceği söylenen aygıtın 4.300 mAh kapasiteli bir bataryaya ve 44 W süratli şarj takviyesine sahip olacağı da argüman ediliyor.

OPPO Find N3 Flip’in teknik özellikleri hakkında şimdi resmi bir bilgi yok, bu bahsettiklerimiz sızdırılan yahut beklenen teknik özellikleri.

OPPO’nun yeni kapaklı katlanabilir telefonu Find N3 Flip’in yıl sonundan evvel tanıtılması bekleniyor. Aygıtın fiyatı ve çıkış tarihi hakkında ise şimdi bir bilgi bulunmuyor.