OnePlus birkaç model birden tanıtarak bölüme damgasını vuracak

OnePlus, çeşitli yeni telefonların lansmanına hazırlanıyor. Bu telefonlar ortasında OnePlus Nord 3 ve merakla beklenen OnePlus Fold bulunuyor. Şirket, OnePlus Ace serisinin amiral gemisi olan OnePlus Ace 2 Pro‘yu da tanıtacak. OnePlus Ace 2 Pro, global pazarda OnePlus 11RT ismiyle da anılabilir. Resmi bir duyuru beklenirken, duyumcu Digital Chat Station, Ace 2 Pro’ya ilişkin kıymetli özellikleri açıkladı. Bunlar ortasında 150W’ye kadar şarj takviyesi ve Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti bulunuyor.

OnePlus Ace 2 Pro, kuvvetli bir orta segment amiral gemisi olarak konumlandırıldı. OnePlus Ace 2 Pro hakkındaki ayrıntılar daha evvel geniş kapsamlı bir halde duyuldu ve Digital Chat Station bugün aygıtın belirleyici özelliklerini paylaştı. Duyumculardan edinilen bilgilere nazaran, aygıt 1.5K çözünürlüğünde, yüksek frekanslı karartma özelliğine sahip bir ekrana sahip olacak. Bu panelin, Oppo Reno 10 Pro+ ile emsal olduğu ve 1440Hz PWM karartma özelliğine sahip olduğu evvelden sav edilmişti.

OnePlus birkaç model birden tanıtarak bölüme damgasını vuracak

Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden gücünü alan OnePlus Ace 2 Pro, yeni geniş alan VC ısı dağılım teknolojisi tarafından desteklenecek. Duyumcu, aygıtın art tarafında 50MP IMX890 birincil sensör ile birlikte iki bilinmeyen sensörün daha olacağını belirtti. Aygıt, büyük bir 5000mAh pil ile donatılabilir.

OnePlus Ace 2 Pro’nun dikkat çeken bir özelliği, etkileyici şarj kapasitesi. Digital Chat Station’a nazaran, telefon 150W süratli şarjı destekleyecek, lakin 100W şarj sunan bir versiyonu da bulunabilecek. Orta segment amiral gemisi olarak konumlandırılan OnePlus Ace 2 Pro, Xiaomi Redmi K60 Ultra ve Realme GT Neo5 Pro üzere gelecek telefonlarla rekabet edecek. Şu an için telefonun piyasaya sürülme tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor.