Nothing Phone (2)’nin artık bilinmeyen bir istikameti kalmadı

Merakla beklenen Nothing Phone (2), tanınmış teknoloji yorumcusu MKBHD tarafından incelendi ve birinci manzaralar ortaya çıktı. Daha evvel bir videoda Nothing Phone (2) tasarımı gözler önüne serilmişti. Yeni modelin gri ve beyaz olmak üzere iki renk seçeneğiyle kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtildi. Nothing, Phone (1)’e kıyasla tasarımsal olarak yalnızca küçük değişiklikler yapmış. Bu değişiklikler ortasında hafif kıvrımlı bir art tasarım ve yeni Glyph arayüz tasarımının sunulduğu görülüyor.

Nothing Phone (2)‘nin muhtemelen 6,7 inçlik bir AMOLED ekranı olacak ve bu ekranın FHD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme suratına sahip olacağı düşünülüyor. Güvenliği artırmak için ekran içine gömülü bir parmak izi sensörü bulunuyor.

Nothing Phone (2)’nin artık bilinmeyen bir tarafı kalmadı

Android 13 tabanlı bir özelleştirme olan Nothing OS 2.0 işletim sistemi üzerinde çalışan Phone (2), kullanıcılara üç yıl boyunca Android güncellemeleri ve dört yıl boyunca güvenlik güncellemeleri sunacak.

Yonga seti olarak Snapdragon 8 Plus Gen 1‘in kullanılacağı belirtilen Nothing Phone (2), emniyetli bir performans beklentisi oluşturuyor. Aygıtın LPDDR5 RAM ve UFS 3.1 depolama ile optimize edileceği düşünülüyor. 4.700mAh kapasiteli bir batarya ile donatılan aygıtın süratli şarj özelliklerine dair şimdi bir bilgi verilmedi. Kamera özellikleri hakkında da şimdi bir açıklama yapılmadı.