Nothing Phone (2) ön sipariş tarihi muhakkak oldu

Heyecanla beklenen Nothing Phone (2), 11 Temmuz’da Hindistan ve tüm dünyada kullanıcılara sunulacak. Marka, bu aktiflik öncesinde, Hindistanlı tüketiciler için Nothing Phone (2) ön sipariş tarihini belirledi. Telefonun Flipkart platformundaki mikro site, Nothing Phone (2)‘nin 29 Haziran’da saat 12:00’de ön siparişe sunulacağını belirtiyor.

Akıllı telefon için ön sipariş oluşturan müşteriler, özel fırsatlardan yararlanabilecekler. Nothing Phone (2) ön siparişine ek olarak, stoklar hudutlu olmasına karşın Nothing Ear (kulaklık) eserinde %50 indirim fırsatı bulunuyor. Ek olarak, Nothing aksesuar paketinde de %50 indirim mevcut. Bunların yanı sıra, seçkin bankalar aracılığıyla anında nakit iade seçeneklerinden faydalanma imkanı da bulunuyor. Marka, bu fırsatları duyurmanın yanında, tüm ön sipariş sürecini de açıkladı, aşağıda ayrıntıları bulabilirsiniz.

Nothing Phone (2) ön sipariş tarihi muhakkak oldu

29 Haziran’da saat 12:00’den sonra Flipkart platformundaki ön sipariş sayfasına giderek, telefonunuz için iade edilebilir 2.000 Rs. depozito ödemesi yapabilirsiniz. Akabinde, 11 Temmuz 21:00 ile 20 Temmuz 23:59 ortasında siteye dönerek seçtiğiniz modeli belirleyin. Kalan bakiyeyi ödeyin ve ön sipariş tekliflerinizle siparişinizi tamamlayın. Bu adımların sonucunda Phone (2) telefonunuzu satış başlamadan evvel alabilirsiniz. Nothing Phone (2) için açık satışın 21 Temmuz’da başlaması bekleniyor. Ön sipariş vermeye değip değmeyeceğinizi anlamak için aşağıdaki sızan özelliklere göz atabilirsiniz.

Duyumculara nazaran, yaklaşan Nothing Phone (2) büyük olasılıkla FHD+ çözünürlüğe ve 120Hz yenileme suratına sahip 6,7 inçlik bir AMOLED ekranıyla gelecek. Ek olarak, aygıtın ekranında parmak izi sensörünün bulunması da bekleniyor. Aygıtın, Android 13’e dayanan Nothing OS 2.0 yonga setiyle kutudan çıkması öngörülüyor. Ayrıyeten, Nothing Phone (2) kullanıcılarının üç yıl boyunca Android işletim sistemi güncellemelerini ve dört yıl boyunca güvenlik güncellemelerini alacakları da belirtildi.