Nothing Phone (2) bu sefer da render manzaralarıyla ortaya çıktı

Geçen ay, önümüzdeki Nothing Phone (2) hakkında bir dizi bilgisayar takviyeli tasarım (CAD) renderı yayınlandı. Lakin, bu renderların dizaynını şimdi resmi olarak açıklamamış olan şirketin aygıtının gerçek dizaynını gerçek yansıtıp yansıtmadığı hala bilinmeyen. Yayınlanan son duyuma nazaran, aygıtın evvelki modele misal bir çift kamera sistemine sahip olabileceği düşünülüyor. İnternet üzerinde ortaya çıkan yeni bir duyum, Phone (2)’nin art kamera dizaynını ortaya çıkardı.

Nothing Phone (2) modelinin çift kamera kurulumuna sahip olduğu belirlendi. Bu bilgi, duyumları paylaşan Paras Guglani tarafından ortaya çıktı. Savlara nazaran tasarım, evvelki modele epey benziyor. Bu durum, SmartPrix’te daha evvel paylaşılan ve duyumcu olarak bilinen OnLeaks’in CAD renderları ile büyük oranda uyumlu. Fakat, Phone (2)’nin kamera konfigürasyonları hakkında şimdi bir bilgi mevcut değil.

Nothing Phone (2) bu sefer da render manzaralarıyla ortaya çıktı

Elde edilen görseller, Phone (2)’nin düz kenarları ve Phone (1)’de bulunan tek LED flaş yerine çift LED flaşa sahip olduğunu gösteriyor. Bilhassa, CAD renderlarından bir imgeyi incelediğimizde, art kamera konseyimi ve çift LED flaş ünitesinin neredeyse hakikat bir halde yansıtıldığı görülüyor.

Nothing Phone (2)’nin lansmanına yalnızca bir hafta kaldı ve şirketin dizaynını daha ayrıntılı halde açığa çıkarması bekleniyor. Son vakitlerde alınan bir öteki duyum, Nothing Phone (2)’nin kamera kesiklerini köşede değil, merkezde bulunduracak bir delikli ekrana sahip olacağını gösteriyor. Özelliklere bakıldığında, Phone (2) modeli 6,7 inç FHD+ çözünürlükte ve 120Hz yenileme suratına sahip bir AMOLED ekranla gelecek.

Cihaz, kablosuz şarj özelliğine sahip 4.700 mAh‘lik bir batarya ile kutudan çıkacak. Telefonun art panelinde, Glyph arayüzünün geliştirilmiş bir versiyonu bulunacak. Snapdragon 8 Plus Gen 1 yonga setini kullanacak ve Nothing OS 2.0 tabanlı Android 13 işletim sistemi ile çalışacak. Dayanıklılığı ve premium hissi artırmak emeliyle alüminyum bir çerçeveye sahip olacak.