MP4’ten MP3’e Dönüştürücü: HitPaw Video Converter

İnternet ortamında izlediğiniz veya edindiğiniz herhangi bir MP4 formatlı videoyu, yalnızca sesine sahip olmak için MP3’e dönüştürmek isteyebilirsiniz. Bugün, MP4’ten MP3’e dönüştürmek için en iyi seçeneklerden birisiyle karşınızdayız.

HitPaw Video Converter, videoyu MP3’e dönüştürmek için en iyi hizmet sunan yazılımlar arasında yer alıyor. Yazılım ile sadece MP4’ten MP3’e değil, farklı formatlarda da dönüştürme işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sadece bir MP4’ten MP3’e dönüştürücü değil: 1000’den fazla video ve ses formatı destekleniyor:

HitPaw Video Converter, 1000’den fazla video ve ses dosya formatını destekliyor, bu formatlar arasında kolaylıkla dönüştürme işlemleri gerçekleştirmenizi sağlıyor. Ayrıca dönüştürme işlemini en kısa sürede tamamlamak için bilgisayarınızın CPU ve GPU’sundan faydalanıyor. Yazılım, bu sayede diğer dönüştürücülerden 120 kat daha hızlı dönüştürme hızı vadediyor.

HitPaw Video Converter ile yapılan dönüştürme işlemlerinde ses veya video dosyasının kalitesi de düşürülmüyor. Yazılım, ayrıca aynı anda birden fazla dosya dönüştürme desteği de sunarak çok sayıda dosyayı farklı formatlara kısa süre içinde dönüştürmenize imkân tanıyor.

Yayın platformlarındaki videoları bile MP3’e dönüştürün:

HitPaw Video Converter, sadece indirdiğiniz dosyaları değil, çevrimiçi yayın platformlarındaki videoları ve sesleri de ayrıca indirmenizi ve dönüştürmenizi sağlıyor. YouTube, Instagram, Facebook ve Twitter dahil 10000’den fazla internet sitesinden dosya edinilebiliyor, dönüştürme işlemi gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede YouTube’dan MP3’e dönüştürme işlemleri de gerçekleşebiliyor.

Yazılım aracılığıyla yayın platformlarından dosya indirmek de yazılımın sahip olduğu ultra hızlı indirme hızı özelliğiyle büyük dosyaların indirme sürecini kısa sürede tamamlanıyor. Yazılım, altyapınızın imkân tanıdığı en yüksek indirme hızında dosya indiriyor.

HitPaw Video Converter’da tıpkı dönüştürme işlemlerinde olduğu gibi indirme işlemlerinde de çoklu işlemler gerçekleştirilebiliyor. Birden fazla yayın platformundan aynı anda çok sayıda dosya indirilebiliyor. Bu sayede YouTube çalma listelerinin indirilmesi de kolaylıkla sağlanıyor.

Dönüştürmeden sonra dosyaları birleştirin veya kesin:

HitPaw Video Converter, video/ses dönüştürme ve indirme kabiliyetlerinin yanı sıra indirdiğiniz veya dönüştürdüğünüz dosyaları sonradan kesmenize veya birleştirmenize de olanak tanıyor. Bu sayede bir videonun sadece belli bir bölümündeki sesi veya görüntüyü alabiliyor, bu sesi/görüntüyü daha sonra diğer kesitlerle bir araya getirebiliyorsunuz.

HitPaw Video Converter ile MP4’ten MP3’e nasıl dönüştürülür?

  • Adım #1: HitPaw Video Converter’ı açın.

  • Adım #2: MP4 dosyalarını yükleyin.

  • Adım #3: MP3 formatını seçin.
  • Adım #4: Dönüştür (Convert)’ seçeneğine tıklayın.

HitPaw Video Converter, tek bir platformdan aynı anda çok sayıda dosyayı dönüştürmek ve eş zamanlı olarak farklı sitelerden dosya indirmek isteyenlerin ihtiyacını karşılıyor. Tüm bu dönüştürme ve indirme özelliklerinin yanı sıra yazılım ile DVD ve Blu-ray’leri dijital formata dönüştürme ve 2D videoları 3D videoya çevirme işlemleri de yapılabiliyor.