Kaybolan definecileri ayı parçaladı! Dehşet imajlar internete sızdırıldı, kalbi olan bakmasın!

Söz konusu görüntüyü hayli hassas manzaralar içerdiği için sayfamıza koymadık. Ayı saldırısı görüntüsüne dilerseniz haberin kaynağından buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinde enteresan olaylar karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugün ortaya çıkan gelişmede ise geçtiğimiz vakitlerde yabancı medyada ziyadesiyle konuşulan Alaskalı definecilere ne olduğu aktarıldı. Ayı saldırısına uğradığı bildirilen definecilere ilişkin manzaralar ve ayrıntılar da internete sızdırıldı. İşte ayrıntılar.

Kaybolan definecileri ayı parçaladı! Dehşet imgeler internete sızdırıldı, kalbi olan bakmasın!

ABD’nin Alaska eyaletinde değişik olayların daha evvel de olduğu biliniyor. Örneğin, Fairbanks isimli bir kasabada, mahallî halk bir sabah uyanıp şaşırtan bir görüntüyle karşılaşmıştı. Kasabanın yakınlarında yer alan bir gölün yüzeyi bir gecede büsbütün kaybolmuştu. Göletin yerine yalnızca büyük bir çukur vardı. Kimse bu olaya mana verememişti.

Yeni değişik olay ise definecilere ilişkin. Aktarılanlara nazaran define aramaya çıktığı bildirilen iki bireyden uzun mühlet haber alınamamış. Daha sonra ise gruplar devreye girip araştırmalara başlamış. Yapılan arama kurtarma çalışmaları sonucuyla bu definecilerin başına ne geldiği aşikâr olmuş durumda.

Bildirilenlere nazaran, defineciler ayı saldırısına uğramış. Ancak değişik olan şey ise, bu şanssız anı kask kamerasıyla kaydetmeleri Birebir vakitte akına uğrayan definecilerden birisinin ağır yaralanmalar sonucu hayatını kaybettiği aktarılıyor. Öteki defineci ise bulduğu bir bisiklet ile kaçmayı başarmış. Bahsi geçen görüntü, kaçışa ilişkin anları açıkça göstermekte.

Ancak genel olarak söylemek gerekirse, beşerlerle ayılar ortasındaki müsabakalar azdır ve ayılar çoklukla insanlardan kaçmayı tercih ederler. Ayılar doğal olarak utangaç hayvanlardır ve çoklukla beşerlerle etkileşimden kaçınır.