Kaplan kafesine düşen adam bu türlü parçalandı! Kalbi olan izlemesin!

Şimdiden belirtmemiz gerekiyor. Kelam konusu görüntü hassas imgeler içerdiği için sayfamıza alamadık. Ancak dilerseniz bu görüntüye haberin kaynağından buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Sosyal medyada yayılmaya başlayan yeni bir görüntü çok evvelden yaşanan bir olaya ilişkin yeni ayrıntıları ortaya çıkardı. Bir hayvanat bahçesinde kaplan kafesine düşen adamın yaşadığı dehşet anlar tekrar gündem oldu. İşte ayrıntılar.

Kaplan kafesine düşen adam bu türlü parçalandı! Kalbi olan izlemesin!

Tam 8 yıl evvel Hindistan’ın Delhi kentindeki bir hayvanat bahçesinde üzücü bir olay yaşanmıştı. 2014 yılında gerçekleşen bu olayda, genç bir adam, beyaz bir kaplan tarafından akına uğrayarak hayatını kaybetmişti.

Olay, o vakitte ağır bir sosyal medya ilgisine neden olmuştu ve hayvanat bahçelerindeki güvenlik tedbirleri ve hayvanat bahçesi yetkililerinin ve ziyaretçilerin sorumlulukları üzerine tartışmaları tetikledi. Artık ise bu olaya ilişkin yeni bir görüntü ortaya çıktı. Bu manzaralar daha evvel medyada paylaşılmamıştı.

Bu trajik olayda, adamın argüman edilen olarak çitleri aşarak beyaz kaplanın kafesine düştüğü belirtildi. Bunun sonucunda, kaplan adama saldırdı. Olay, ziyaretçilere hayvanlara yaklaşmanın yahut onları tahrik etmenin tehlikeleri hakkında daha âlâ güvenlik protokollerine ve bilinçlendirme çalışmalarına olan muhtaçlığı vurgulamıştı.

Bu üzere hayvanat bahçesi olayları, hayvanları ve ziyaretçileri müdafaanın kıymetini vurgulamakta ve misal trajedilerin gelecekte yaşanmasını engellemek için güvenlik tedbirlerinin gözden geçirilmesine ve geliştirilmesine yol açmaktadır. Kelam konusu görüntünün hassas içerik içerebileceği göz önünde bulundurulmalıdır.