İşte karşınızda OPPO Reno 10 Pro+ ve tüm özellikleri

OPPO Reno 10 serisi, yakında piyasaya sürülecek ve bu serinin en güçlü telefonu olan OPPO Reno 10 Pro+ da sızdırılan görsellerle tanıtıldı. Digital Chat Station tarafından açıklanan elde tutulan görüntüler, cihazın iki ana renk seçeneği sunacağını gösteriyor: Altın ve Mor.

Telefonun krem rengi arka paneli, elips veya hap şeklindeki bir arka kamera modülüne ev sahipliği yapıyor. Ancak, daha önceki renderlarının aksine, elde tutulan görüntüler çift renkli bir kamera modülünü ortaya çıkarıyor. Siyah bölüm iki kamerayı barındırırken, alt kısım gümüş ve periskop yakınlaştırma kamerası ile donatılmış.

Cihaz, üçlü kamera kurulumuyla birlikte gelecek ve bu kameraların ana unsuru Sony IMX890 50MP kamera olacak. Ultra geniş açılı kamera 8MP, periskop telefoto kamera ise 64MP olacak. Periskop telefoto lensi, OPPO Find X6 serisinde kullanılan teknolojiyi kullanıyor ve mükemmel düşük ışık performansı vaat ediyor. Ön kamera ise 32MP bir sensörle donatılmış ve şahane özçekimler yapılabilmesine imkan sağlıyor.

İşte karşınızda OPPO Reno 10 Pro+ ve tüm özellikleri

Cihazın sağ taraftaki güç düğmesinin hemen üstünde yer alan ses açma/kısma düğmesi, önceki şemalardan farklı bir yerde konumlandırılmıştır. Telefonun yan panelinde ise gümüş bir metalik çerçeve ve alt tarafta hoparlör ızgarası yer alıyor.

OPPO Reno 10 Pro+, Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle donatılacak ve 100W hızlı şarj özelliğini destekleyecek. Ayrıca cihazın merkeze hizalanmış kameralı 6.74 inç OLED ekranı, 120Hz yenileme hızı ve 1.5K çözünürlük sunması bekleniyor. Bu özellikler, cihazın güçlü bir rakip olacağını gösteriyor ve piyasada oldukça popüler olması muhtemel.