HUAWEI’nin En Yeni Eserleri Hepsiburada’da Teknoloji Tutkunlarını Bekliyor

2023 yılında teknoloji severleri memnun edecek pek çok yeni eseri lanse eden HUAWEI, teknolojiye taraf vermeyi sürdürüyor. Mart ayının akabinde pek çok yeni eseri teknoloji severlerle buluşturan marka, bu hafta ise akıllı saat HUAWEI Watch 4 & Watch 4 Pro’yu Hepsiburada’da ön siparişe açıyor.

Huawei’nin 2023 Mart ayından itibaren satışa sunduğu eserler ortasında, akıllı saat, kulaklık, akıllı telefon ve tablet yer alıyor. Teknolojide en şimdiki sürümlerin kullanıldığı eserlerin pek çok özelliği bulunuyor. Akıllı saat kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzerine tasarlanan Watch 4 & Watch 4 Pro, tek dokunuşla sıhhat tahlili yapabiliyor. Watch 4 Serisi, kullanıcıların sıhhatlerini sistemli bir formda yönetmesinin yanı sıra estetik bir dizayna da sahip. Huawei Watch 4 & Pro lansman periyoduna özel, 28 saat pil ömrü, yüksek çözünürlüklü ses ve 42dB çok modlu faal gürültü engelleme özelliklerine sahip bluetooth kulaklık FreeBuds 5i ikramıyla Hepsiburada kullanıcılarını bekliyor.

HUAWEI, saat kullanırken lüksten vazgeçmek istemeyenlere de WATCH Ultimate akıllı saat seçeneği sunuyor. HUAWEI WATCH Ultimate, darbelere sağlam ve ender bulunan inovatif gereçlerden üretilen lüks bir akıllı saat olarak tasarlandı. Üst seviye saatlerin klasik görünümünü temel alıp tıpkı gereçler kullanılırken, en son akıllı fonksiyonları ve yenilikçi teknolojileri içeriyor. HUAWEI WATCH Ultimate 18 Haziran’a kadar Babalar Günü’ne özel FreeBuds 5i ikramıyla Hepsiburada’dan satın alınabiliyor.

HUAWEI’nin En Yeni Eserleri Hepsiburada’da Teknoloji Tutkunlarını Bekliyor

Şu anda piyasada bulunan en gelişmiş fotoğraf özelliklerine sahip akıllı telefon olan ve üstün genel performansı ile öne çıkan HUAWEI P60 Pro, fotoğrafçılığı hobi olarak yapanların çektiği manzaraları dahi profesyoneller tarafından çekilmiş üzere gösteriyor. Dxomark sıralamasında en yüksek puana sahip bir numaralı fotoğraf akıllı telefonu seçilen HUAWEI P60 Pro, lansman periyoduna özel FreeBuds 5 Armağanıyla Hepsiburada’da.

HUAWEI WATCH Buds, bölümün manyetik açılır kapak ve kulaklık dizaynına sahip birinci akıllı saati olup TWS kulaklıkları ve akıllı saati tek bir şık giyilebilir aygıtta birleştirebiliyor. Watch Buds, 500 TL sepet indirimi ile Hepsiburada’da bu dizayna sahip olmak isteyenleri bekliyor.

Sağlığını akıllı saat üzerinden yönetmeyi ömür biçimi haline getirmiş olanlar için geliştirilen, CE Tıbbi Aygıt Yönetmeliği sertifikası ile onaylanan EKG ve kan basıncı izleme özellikli birinci akıllı saat yepisyeni HUAWEI WATCH D’de Hepsiburada’dan bir tıkla satın alınabiliyor.

Bluetooth kulaklıklarından vazgeçmeyenlerin gözdesi HUAWEI FreeBuds 5 kulaklıklar, yüksek çözünürlüklü sesi, uzun pil ömrü, akıllı ses kontağı ve open-fit TWS özellikleri ile öne çıkıyor ve lansman devrine özel 300 TL sepet indirimiyle Hepsiburada’da kullanıcılarını bekliyor.

Bilgisayar seviyesinde etkileyici bir uygulama ve hizmet paketi sunarak genç profesyonellere ve üniversite öğrencilerine hitap edecek biçimde tasarlanan HUAWEI MatePad 11 2023 ise gelişmiş donanım ve yazılıma sahip, üst seviye bir tablet olarak dikkat çekiyor. Tabletin 120 Hz ekran yenileme suratı, her bakışta akıcı görseller sunuyor. Klavyeli, 11 inç MatePad 11 – 2023, özel fiyatıyla Hepsiburada’dan satın alınabiliyor.