HUAWEI P60 Pro ve Watch Ultimate kampanyası devam ediyor

HUAWEI P60 Pro, DXOMARK sıralama tarihinde en yüksek puana sahip 1 numaralı akıllı telefon oldu. HUAWEI P60 Pro, 156 puanlık fevkalâde puanıyla, üstün genel performansı ve fotoğrafçılık özellikleriyle öne çıkıyor ve şu anda piyasada bulunan en gelişmiş fotoğrafçılık akıllı telefonu haline geliyor.

P60 Pro’nun 6,67 inç boyutunda, 2700×1220 çözünürlükte, 450 PPI, 120 Hz, P3 renk gamı takviyeli 1,07 milyar renk, LTPO ekranı 1 ve 120 Hz ortası dinamik tazeleme suratı uyarlanabilirlik özelliğine sahip. HUAWEI X TRUE Display teknolojisine sahip ekran hem ortama hem de telefon içeriğine nazaran farklı aydınlatmayı akıllı bir formda optimize ediyor. HUAWEI P60 Pro’nun sağlam Kunlun Camı, İsviçre’nin SGS’sinin beş yıldızlı cam düşme direnci sertifikası ile, ekranı ziyan görmekten uzak tutuyor. Ekranın genel düşme direnci 10 kat arttırıldı.

Telefonun ana kamerası 48 MP RYYB sensörün f/1.4 ve f/4.0 stop ortası değişebilen 10 adımlı fizikî değişken diyafram ile destekleniyor. 100x zoom yapabilen telefoto kamerası da 48 MP ve RYYB özellikli birebir sensöre sahip. f/2.1 diyaframlı kamera şu anda telefoto kameralarda var olan en geniş diyafram açıklığına sahip. Ultra geniş açılı kamera ise 13 MP ve tekrar RYYB f/2.2 stop diyaframlı bir sensöre sahip.

4815 mAh pil kapasitesine sahip P60 Pro, 88W SuperCharge ve 50W kablosuz SuperCharge destekliyor. Bu sayede P60 Pro, 10 dakika şarj ile sıfırdan %50 pil doluluğuna çıkabiliyor.

Watch Ultimate ile derinlerden zirvelere

HUAWEI WATCH Ultimate, ana akım akıllı saatlerde gibisi görülmemiş bir muvaffakiyet olan ses özellikleriyle donatılırken 100 metre dalış düzeyinde suya dayanıklılık özelliklerini destekleyerek akıllı saat sanayisinin suya dayanıklılık performansı standardını tekrar tanımlıyor. Suya sağlam 16 yapıya sahip patentli tasarımı, HUAWEI WATCH Ultimate’ın çok derin deniz basıncına dayanmasını sağlıyor. Saat, ISO 22810 suya dayanıklılık standardı ve EN13319 dalış ekipmanı standardı testlerinden muvaffakiyetle geçti ve 24 saat boyunca 110 metre derinliğe daldırılabilir.

HUAWEI WATCH Ultimate, Huawei’nin en profesyonel ve kapsamlı sıhhat idaresi paketini kullanıcılara sunuyor. Kullanıcıları sağlıklarıyla ilgilenmeleri için güçlendiren bu paket, gelişmiş CE MDR sertifikalı EKG tahlili, sistemsiz kalp atış suratı bildirimi, damar sertliği riski için yanlışsız tarama, tüm gün SpO2 izleme, tüm gece uyku takibi ve gerilim izleme özelliklerini içeriyor.

Üstün pil ömrüne sahip her iki model de kullanıcıların 2 haftalık pil ömrünün keyfini çıkarabilecekleri yüksek süratli şarjı destekliyor. Akıllı saatin pili bittiğinde, yeni gelişmiş kablosuz süratli şarj sistemi 60 dakika içinde büsbütün şarj olmasını ve 10 dakika içinde %25 şarj olmasını sağlıyor.

HUAWEI WATCH Ultimate, bileğinizde daha akıllı bir tecrübe için Bluetooth aramaları, süratli karşılıklar, dağıtılmış teknolojinin yanı sıra müzik çalma, hatırlatıcılar ve hem Android hem de iOS aygıtlarını destekleyen farklı akıllı telefonlar ortasında geniş uyumluluğu destekleyerek en üst seviye akıllı ömür özelliklerini de getiriyor.

HUAWEI P60 Pro Rokoko İnci ve siyah versiyonları 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip, 36.999 TL HUAWEI Online Mağaza üzerinden ön satışa sunuluyor. Huawei akıllı telefonun yanında, 2.999 TL pahasındaki FreeBuds 5 armağan ediliyor. Ayrıyeten HUAWEI P60 Pro, Watch Ultimate ile birlikte alındığında 2.500 TL daha indirim yapılıyor.