HUAWEI Mate X3, katlanabilir amiral gemileri için standartları tekrar belirliyor!

HUAWEI Mate X3, katlanabilir bir akıllı telefonun ne kadar hafif, ince ve emniyetli olabileceği konusunda yeni standartlar belirliyor. Huawei’nin son yıllarda kullanıcıların büyük ekranlı katlanabilir akıllı telefon tecrübelerine yönelik araştırma ve geliştirme çalışmalarının ve Huawei’nin kendi geliştirdiği en yeni premium gereçlerin ve patentli teknolojilerin entegrasyonunun doruk noktası.

HUAWEI Mate X3, 239 gramlık ultra hafif yükü ve katlandığında 11,08 mm, açıldığında ise 5,3 mm’lik şaşırtan inceliğiyle hayal gücünün hudutlarını zorlayarak dünyanın en ince ve en hafif büyük ekranlı katlanabilir akıllı telefonu haline geliyor. Yuvarlatılmış, kullanışlı, dörtlü kavisli gövde eşsiz bir rahatlık ve pürüzsüz tutuş sağlıyor.

Kalınlığı ve tartısı kıymetli ölçüde azaltmak için HUAWEI Mate X3, gelişmiş bir topolojik yapı dizaynını benimseyerek ve kendi geliştirdiği çeşitli yenilikçi materyalleri kullanarak aygıtın tüm dizaynını yine yapılandırıyor ve böylelikle eşsiz ultra güçlü alüminyum ve ultra hafif karbon fiber ile çığır açan bir yük azaltma elde ediyor. HUAWEI Mate X3 ayrıyeten bölümün en ince Type-C bileşenine ve suya dayanıklılık için IPX8 derecesine sahip.

HUAWEI Mate X3, fevkalâde bir tecrübe için hafif, sağlam ve sabit Flex-Stop özelliğine sahip yeni kuşak çok boyutlu bir menteşeye sahiptir. Kanat Formundaki Çift Çizgili Döner Mil, her katlamada hassas ve zahmetsiz hareket sağlıyor. Menteşe, sadece ultra hafif ve ultra ince değil, birebir vakitte ekstra sağlam ve uzun ömürlü havacılık sınıfı alüminyum alaşımdan üretildi. Tüm açma ve katlama süreci yüksek hassasiyetli bir eksantrik sistemi ile optimize edildi. Flex-Stop istikrarlı ve pürüzsüzdür, zahmetsizce açılır ve katlanır; özgür, şık ve üst seviye bir tecrübe sunar.

Öncü tasarım: çarpıcı geniş ekran, içte ve dışta güvenilir

HUAWEI Mate X3, 6,4 inç 3D OLED dış ekran ve 7,85 inç katlanabilir OLED iç ekran ile ultra yüksek çözünürlük ve 426 PPI piksel yoğunluğunu destekleyen hem iç hem de dış ekranla donatıldı. İki TÜV Rheinland Sertifikası (Renk Doğruluğu ve Hassas Renk Projeksiyonu) birden alan birinci katlanabilir akıllı telefon oldu. Birinci kere Akıllı Işığa Hassas Ekran ile donatılan ekranlar, loş ışıkta bile net imaj sağlayarak farklı ortamlarda dengeli bir görüntüleme tecrübesi sunuyor.

İsviçre’nin birinci SGS çift beş yıldız sertifikasını alan HUAWEI Mate X3’ün dış ekranı düşmeye karşı 10 kat daha güçlü emniyetli Kunlun Glass ile donatıldı. İç ekran, kuvvete bağlı değişken gücü sağlamak için birinci darbeye sağlam Newtonyen olmayan akışkan gereçlerin kullanıldığı büsbütün yeni bir kompozit ekran yapısını benimsiyor. Katlanabilir iç ekran darbelere karşı 4 kat daha sağlam olup günlük kullanım için kalıcı müdafaa sağlıyor.

En yüksek performans: optimize edilmiş ilişki ve pil ömrü

Wrap-Around Anten Tasarımı, katlanmamış durumdaki sinyal gücünü tesirli bir formda artırırken, Akıllı Çift Modlu Ayarlama, akıllı telefon katlandığında sinyal gücünü artırıyor. Bu ortada aygıt, elde daha yeterli bir sinyal gücü için Huawei’nin patentli Çift İrtibatlı Sinyal Geliştirme özelliğiyle de donatıldı.

HUAWEI Mate X3, dahili 4800mAh büyük bir bataryaya sahip ve günlük kullanım muhtaçlıklarını basitçe karşılayan 66 W kablolu HUAWEI SuperCharge, 50 W kablosuz HUAWEI SuperCharge, 7,5 W Kablosuz Aksi Şarjı destekliyor. HUAWEI Mate X3 ayrıyeten daha fazla ısı dağılımı için çapraz menteşe grafen soğutma sistemi ile donatıldı. 1800 W/m-K yüksek termal iletkenliğe sahip grafen katman, telefonun çok fazla süreç yaparken bile serin kalmasına yardımcı oluyor.

Çok istikametli görüntüleme özellikleri: periskop telefoto kamera, daha süratli çekim

Akıllı telefon 50 MP Ultra Vision Ana Kamera, 13 MP Ultra Geniş Açılı Kamera ve 5x optik yakınlaştırmayı destekleyen 12 MP Periskop Telefoto Kamera ile donatıldı. Periskop telefoto lens, azamî 5x optik yakınlaştırma ve 50x dijital yakınlaştırmayı destekleyerek, uzak aradan sahnelerin çıplak gözle görülemeyecek detaylarını yakalayabiliyor. Ayrıyeten, HUAWEI Mate X3’ün ana kamerası ve telefoto lensi, loş ışıklı ortamlarda bile canlı imgeler oluşturmak üzere %40 daha fazla ışık alan bir RYYB sensörü ile geliyor.

Daha verimli, kullanışlı ve sürükleyici bir tecrübe için daha akıllı etkileşimler

HUAWEI Mate X3, çift ekran yerleşimi ile Dikey Bölünmüş Ekran modunu ve Yatay Bölünmüş Ekran modunu destekleyen yeni optimize edilmiş akıllı çoklu pencere sunuyor. HUAWEI Mate X3, tek bir adımla uygulamanın Yatay Bölünmüş Ekran yahut Dikey Bölünmüş Ekran modu için daha uygun olup olmadığını makul belirleyebiliyor. Ayrıyeten tek adımda Dikey Bölünmüş Ekran ve Yatay Bölünmüş Ekran modları ortasında geçiş yapılabilir ve Özelleştirilmiş Bölünmüş Ekran Kombinasyonunuzu tek bir dokunuşla kaydedebilirsiniz. Sık kullandığınız bölünmüş ekran kombinasyonlarınızı ana ekranınıza kaydederek tek bir tıklamayla iki uygulamayı başlatabilir, vakitten ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

HUAWEI Mate X3, 79.999 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla HUAWEI Online Mağaza üzerinden satışa sunuluyor. Siyah ve yeşil renk seçenekleri olan HAUWEI Mate X3 yanında, 11.697 TL pahasındaki HUAWEI Watch Buds, 66W Muhteşem Şarj Aygıtı ve Akıllı Tartı 3 armağan ediliyor.