Honor öyle bir teknolojiyle geliyor ki! Bu ekran meteordan bile etkilenmez!

Dava önce Vivo ve OnePlus’ın da kullandığı sağlamlık teknolojisini şimdi de Honor gündeme taşıyor.

Honor,Huawei’nin eski alt markası olarak, “Dev Gergedan Camı” (Giant Rhinoceros Glass) adlı yeni bir sertleştirilmiş cam panel piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu panel, Huawei’nin “Kunlun Camı” gibi premium cam panelleriyle rekabet edecek güç ve dayanıklılık sunacak. Henüz “Dev Gergedan Camı” paneli hakkında çok fazla bilgi olmasa da, Huawei’nin “Kunlun Camı” paneli, geniş bir övgü yelpazesiyle karşılandı.

Huawei, “Kunlun Camı” panelinin, 24 saat boyunca 108 işlemle ve 1600 derece erime kullanılarak geliştirildiğini iddia ediyor. Bu süreç, milyarlarca yüksek dayanımlı nano kristaller içeren ve darbeye dayanıklı ve çatlamayı önleyen kaya kadar sert bir cam panel oluşturuyor. “Kunlun Camı” paneli, ayrıca sektörün ilk İsviçre SGS beş yıldızlı anti-düşme sertifikasını aldı ve Mate50 serisinin toplam düşme direncini 10 kat artırdı.

Honor öyle bir teknolojiyle geliyor ki! Bu ekran meteordan bile etkilenmez!

Bu nedenle, Honor’un “Dev Gergedan Camı” paneli de benzer dayanıklılık özellikleri sunacağı ve hatta Huawei’nin “Kunlun Camı” performansını aşabileceği beklentisi var. Honor, yeni paneli katlanabilir ekranlı telefonu Magic V2’de kullanacak. Bu da, yeni panelin en son teknolojilerle uyumlu olacağını ve akıllı telefon kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunacağını gösteriyor.

Genel olarak, Honor’un “Dev Gergedan Camı” panelinin piyasaya sürülmesi, akıllı telefon pazarındaki rekabeti artıracak. Dayanıklılık ve güç odaklı yeni panel, akıllı telefonların kullanıcı deneyiminde önemli bir yükseltme sağlayacak, özellikle darbe direnci ve düşme direnci açısından. Yeni panel, rakiplere karşı nasıl performans göstereceği ve gelecekteki akıllı telefon tasarım trendlerini nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

Sonuç olarak, Honor’un “Dev Gergedan Camı” panelinin başarılı olması, şirketin Huawei’nin arkasından pazarda yer almasına yardımcı olabilir ve tüketicilere dayanıklı ve güçlü bir akıllı telefon deneyimi sunabilir. Ancak, panelin gerçek performansı ve kullanıcı deneyimi, piyasaya çıktıktan sonra ortaya çıkacaktır.