Honor en büyük olabilmek için yeni bir yol haritası çizdi

Çin merkezli aygıt üreticisi Honor, büyük lisan modellerini (BDM) akıllı telefonlarına dahil etmeyi ve böylelikle beşere odaklı teknolojiyi daha ileri bir seviyeye taşımayı planlıyor. Honor Device Co. Ltd’nin CEO’su Zhao Ming, Taşınabilir Dünya Kongresi Şangay 2023’te bir konuşma yaptı. Zhao, konuşmasında akıllı telefonların hesaplama sistemleri, irtibat teknolojileri, ekran teknolojileri ve yapay zeka (YZ) platformları olarak hizmet ettiğini ve bu farklı teknolojilerin bir ortaya gelerek tesirli bir bütün oluşturduğunu belirtti.

Zhao, YZ ve irtibat teknolojilerinin süratli gelişiminin, akıllı telefon yeniliklerinde yeni bir devrin başlamasına neden olduğunu ve keşfedilmeyi bekleyen sayısız fırsat sunduğunu belirtti. Honor olarak, bu fırsatları kıymetlendirmek ve daima olarak akıllı telefon yeteneklerini geliştirmek konusunda sorumlulukları olduğunu vurguladılar. Bu maksada ulaşmak için, Honor, YZ’yi farklı kullanım senaryolarında uygulama ve büyük lisan modellerini direkt aygıtlara entegre etme potansiyelini etkin olarak araştırıyor.

Honor en büyük olabilmek için yeni bir yol haritası çizdi

Zhao, son beş on yılda 1G’den 5G’ye geçişin ve bu geçişin fizikî ve dijital dünyalar ortasındaki pürüzleri ortadan kaldırmasının farkına vardıklarını söyledi. Honor olarak, kullanıcılara meselesiz bir tecrübe sunmak için bilgi irtibat yeteneklerini optimize etmeye odaklandıklarını vurguladı. Zhao ayrıyeten, şirketin yakında Pekin’de yeni amiral gemisi katlanabilir telefon modeli Honor Magic V2’nin tanıtımı için bir lansman aktifliği düzenleyeceğini duyurdu.

Honor’ün büyük lisan modelleri üzerindeki araştırmaları ve teknolojik ilerlemeye olan bağlılığı, şirketin yenilikçi akıllı telefon tecrübelerini hedeflediğini gösteriyor. Yeni imkanları etkin olarak keşfederken, Honor, akıllı telefon yeteneklerini daha ileriye taşımayı ve kullanıcı memnuniyetini her vakit öncelikli tutmayı hedefliyor.