Hayranların eforuna karşın Netflix’in iptal ettiği Warrior Nun, diğer bir platformda devam edecek

Netflix’in değerli bir hayran kitlesine sahip olan dizisi Warrior Nun’ın yeni dönemi için ne üzere planları var? Ne yazık ki hiç bir planı yok… Platform, seriyi iptal ettiğini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu.

Yine de dizinin hayranıysanız, yeni bir haber sizi memnun edecek. Dizinin mimarları, Warrior Nun’ın geri döneceğini ve yeni bir yuva bulduğunu söylüyorlar.

Haber, 28 Haziran’da tweet atan Simon Barry tarafından duyuruldu. Barry attığı tweet’te “bugün resmi olarak bildirmekten memnunluk duyuyorum ki, sizlerin ortak sesi, tutkusu ve inanılmaz uğraşları sayesinde #WarriorNun geri dönecek ve hayal edebileceğinizden çok daha EPİK olacak. Daha fazla detay gelecek! YAKINDA! Teşekkürler!!” dedi.

Netflix, hayranların diziyi iptalden kurtarma eforlarına karşın geçen ay Warrior Nun’ı iptal etmişti. Dizi, Warrior Nun Areala isimli çizgi romana ve birebir isimli karaktere dayanıyor.

Warrior Nun’ın 3. dönemi hangi platformda olacak?

Barry, Warrior Nun’ın hangi platforma geleceğini, nasıl bir bahse sahip olacağını ya da özgün oyuncu takımını içerip içermeyeceğini söylemedi. Lakin en âlâ yayın platformlarından birine dönmesi olası.

Dizi, ikinci dönem Rotten Tomatoes’da 5,000’den fazla oyla %99 üzere muazzam bir izleyici puanına sahip. Ayrıyeten dizinin eleştirmen puanı da 100…