Harry Potter hayranları bu habere çok sevinecek

Bu sene Harry Potter severlerin epeyce hareketli geçeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Hogwarts Legacy’nin merakla beklenen çıkışı, Netflix tarafından duyurulan yeni dizi ve hayranlarına sunulan çeşitli eserler, beklendiği üzere büyük bir coşkuyla karşılandı. Lakin heyecan burada bitmiyor, Warner Bros da bu dalgayı sürdürme kararı aldı ve “Harry Potter: Magic Awakened” isimli rol yapma görüntü oyununun dünya genelinde yayınlandığını açıkladı. İşte bu mevzudaki detaylar…

Beklenen an geldi, Harry Potter severler! Harry Potter: Magic Awakened isimli uzun müddettir beklenen taşınabilir rol yapma oyunu nihayet tüm dünyada kullanıma sunuldu. Bu fiyatsız oyun, iOS ve Android işletim sistemli aygıtlarda kullanılabiliyor. Magic Awakened ile siz de bir Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu öğrencisi olarak bu büyülü hayatı deneyimleyebilirsiniz.

Harry Potter hayranları bu habere çok sevinecek

Büyü yapmayı öğrenme, iksir yapma ve çeşitli heyecan verici zorlukları aşarak başka büyücülerle gayret etme fırsatını yakalayacaksınız. Dahası, Harry Potter evreninden tanıdığınız karakterlerle de müsabaka bahtınız olacak; bunlar ortasında Hermione Granger, Rubeus Hagrid ve Albus Dumbledore da bulunuyor.

Oyun birinci olarak 2021 yılında Çin’de kullanıma sunuldu ve büyük bir muvaffakiyet yakaladı. 100 milyondan fazla kere indirildi ve 1 milyar doların üzerinde gelir elde edildi. Oyunun dünya genelinde yayınlanması ile bu popülerliğin daha da artması bekleniyor. Harry Potter hayranıysanız ve büyülü dünyayı farklı ve heyecan verici bir halde deneyimlemek istiyorsanız, muhakkak Harry Potter: Magic Awakened’a bir göz atmanızı öneririm.