Gülşen tekrar sahne kıyafetiyle gündem oldu! Büsbütün transparan!

Türk müzik dünyasının son devirde en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gülşen, hem müzikal başarılarıyla hem de dikkat cazibeli şekliyle sık sık gündemde yer alıyor. Son verdiği konserde sahne kıyafetiyle bir defa daha toplumsal medyanın ve müzik tutkunlarının dikkatini çeken hoş popçu, tartışmalara neden oldu. Kızıla boyattığı saçları ve transparan kıyafetiyle sahneye çıkan Gülşen, fit bedeniyle yıllara meydan okuduğunu bir sefer daha kanıtladı.

Gülşen yeniden sahne kıyafetiyle gündem oldu! Büsbütün transparan!

Gülşen’in konserde tercih ettiği transparan sahne kıyafeti, hem olumlu hem de olumsuz yorumlara sebep oldu. Şarkıcının yürekli tercihi, kimileri tarafından hürmet duyulması gereken bir söz özgürlüğü olarak görülürken, kimileri ise eleştirel yaklaşımlarını lisana getirdi. Gülşen’in fit bedeni ve tarz sahibi duruşuyla sahneye çıktığı bu konserde, kimi hayranları onu destekleyen yorumlar yaparken, birtakım takipçileri ise tenkit yağmuruna tuttu.

Gülşen’in üslubu ve sahne performansı, her vakit müzikseverlerin merakla takip ettiği bir mevzu olmuştur. Şarkıcı, sıradışı ve cesur biçimiyle müzik sahnesinde kendine mahsus bir imaj oluşturmuş durumda. Mesleği boyunca birçok farklı şekli deneyen Gülşen, kendini söz etme özgürlüğünü müzik ve sahne performansıyla birleştiriyor. Bu nedenle her yeni kıyafet tercihi ve görünümü, hayranları tarafından büyük bir merakla karşılanıyor diyebiliriz.