General Mobile, Yeni Kablosuz Kulaklığı GM Pods 3 Pro’yu Duyurdu

Türkiye’nin yerli teknoloji şirketlerinden General Mobile, bugün düzenlediği bir aktiflikte yeni kablosuz kulaklıkları “GM Pods 3” ile “GM Pods 3 Pro”yu duyurdu. Dikkate paha özelliklerle donatılan kablosuz kulaklıklar, fiyatlarıyla da kötü sayılmazlar. Gelin daima birlikte, General Mobile’ın orijinal eserlerine yakından bakalım.

GM Pods 3 Pro ile başlayalım. Amiral gemisi statüsündeki kablosuz kulaklık, 2. jenerasyon AirPods Pro’yu andıran bir dizayna sahip. Qualcomm’un QCC3050 işlemcisine sahip olan ve “Snapdragon Sound” isimli ses teknolojisine dayanak veren GM Pods 3 Pro, 10 mm’lik şoförlerle donatıldı. Kulaklıklardaki bu şoförler, 24-bit/96kHz ses kalitesi ile stüdyo hissiyatı yaşatmayı amaçlıyor.

Karşınızda General Mobile GM Pods 3 Pro!

General Mobile GM Pods 3 Pro’da tıpkı anda iki aygıta birden bağlanabilme özelliği bulunuyor. Ayrıyeten bu kablosuz kulaklıktaki dört adet mikrofon, çevre gürültüsünün azaltılması ve görüşmelerde sesin net bir halde iletilmesine yardımcı oluyor. 84 ms gecikme mühleti vadeden kablosuz kulaklığı tam şarj ile 7 saate kadar, kutusuyla birlikte ise 30 saate kadar kullanabiliyorsunuz. Bluetooth 5.2 takviyeli kulaklığın dokunmatik denetim özelliği bulunduğunu da belirtelim.

General Mobile GM Pods 3 Pro fiyatı

An prestijiyle General Mobile’ın internet sitesi üzerinden satın alınabilen GM Pods 3 Pro’nun fiyatı 1.199 TL olarak açıklandı.

Ve General Mobile GM Pods 3

General Mobile GM Pods 3 ise pro modelin biraz daha sadeleştirilmiş ve haliyle de ucuz versiyonu. Üçüncü kuşak Apple AirPods’a benzeri bir dizayna sahip olan kablosuz kulaklıkta metal tasarım ayrıntıları da yer alıyor. 13 mm’lik titanyum kaplama şoförleriyle yüksek ses kalitesi sunmaya odaklanan GM Pods 3, 5,5 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı vadediyor. Şarj kutusunu da dahil ettiğimizde, toplamda 30 saate ulaşan kullanım müddeti ile karşılaşıyoruz.

Sahip olduğu IPX4 sertifikası ile su ve toza karşı direnç gösteren General Mobile GM Pods 3, 72 ms gecikme müddeti ile taşınabilir oyun tutkunlarını da görmezden gelmiyor. Bluetooth 5.3 dayanaklı kulaklık, tıpkı pro modelde olduğu üzere dokunmatik denetim ve gürültü engelleme takviyesine sahip. 

General Mobile GM Pods 3 fiyatı

General Mobile GM Pods 3’ün fiyatı 799,00 TL olarak açıklandı. 

Eğer siz de General Mobile’ın yeni kulaklıklarıyla ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak yahut eserleri satın almak isterseniz, buradaki ilişkiyi kullanabilirsiniz.