Galaxy Tab S9 serisine ait yeni bir sızıntı daha geldi

Samsung, beklenen Galaxy Tab S9 serisini tanıtmak üzere kolları sıvadı. Bu seri, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra tabletleri kapsıyor. Resmi duyurunun eşiğinde, sızan bir pazarlama renderı bize nelerin bizi beklediğine dair ipuçları veriyor.

Göz atılacak sızdırılan görsel, yakında gelmesi beklenen üç tablet aygıtını ve Galaxy Tab S9 S-Pen‘i içeriyor. Bu da Samsung’un stilüs fonksiyonelliğine verdiği değeri ve bu özelliği amiral gemisi tablet serisinde daima kılma kararını gösteriyor.

Galaxy Tab S9 serisine ait yeni bir sızıntı daha geldi

Kısa bir müddet evvel, Galaxy Tab S9 serisi aygıtlar TDRA sertifikasyon web sitesinde görüldü, bu da onların yakında piyasaya çıkacağını doğruladı. Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra daha evvel TUV Rheinland sertifikasyon sitesinde yer aldı. Geekbench veritabanına giren bilgiler, bu aygıtların güçlü bir yonga seti olan Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 ile geleceğini ve evvelki modellere kıyasla daha yüksek performans sunacaklarını ortaya koydu.

Galaxy Tab S9 serisindeki tüm aygıtların IP67 suya dayanıklılık derecesine sahip olacağı düşünülüyor. Bu özellik dayanıklılıklarını artırır ve çeşitli ortamlarda kullanımlarını mümkün kılar. Galaxy Tab S9 S-Pen, Bluetooth SIG, FCC ve Canadian REL tarafından sertifikalandı ve tablet serisi için değerli bir aksesuar olarak belirtildi. Galaxy Tab S9 serisinin yanı sıra, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Watch 6 serilerinin tanıtımları da bekleniyor.

2023 Temmuz’da düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinliğinde, Samsung Galaxy Tab S9 serisini, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Watch 6 serileriyle birlikte duyuracak.