FIFA 23’e Bayanlar Dünya Kupası 2023 Geliyor: İşte Oyuna Eklenecek Yeni İçerikler

Günümüzün en tanınan futbol oyunu FIFA 23, sistemli olarak aldığı güncellemelerle yeni içeriklere kavuşmaya devam ediyor. EA SPORTS, son olarak yeni güncellemeyle birlikte oyuna FIFA Bayanlar Dünya Kupası 2023’ün de ekleneceğini açıkladı.

Haziran ayının sonunda fiyatsız olarak oyuna eklenecek Bayanlar Dünya Kupası, beraberinde Lead Your Country modunu da getirecek. Ayrıyeten Tournament Mode ve Kick Off modları da Bayanlar Dünya Kupası bünyesinde olacak.

Kadınlar Dünya Kupası 2023 ile FIFA 23’e eklenecek oyun modları:

Lead Your Country (Ülkene Liderlik Et)

Lead Your Country oyun modunda oyuncular, var olan bir oyuncunun rolünü üstlenerek yahut kendi avatarlarını oluşturarak Bayanlar Dünya Kupası’na dahil olabilecek. Ayrıyeten yalnızca bir oyuncunun yanı sıra tüm ulusal ekip da denetim edilebilecek.

Tournament Mode (Turnuva Modu)

Tournament Mode ise yalnızca tek oyunculu olarak, Bayanlar Dünya Kupası’nın turnuva sisteminde seçtiğimiz ülke ile oynayabileceğiz.

Kick Off

Kick Off oyun modunda ise küme basamağı yahut eleme çeşidi maçlarından birini, seçtiğimiz iki ülkeyle lokal ortamda arkadaşlarımızla yahut yapay zekâya karşı oynayabileceğiz.

Kadınlar Dünya Kupası 2023, bu üç oyun modunun yanı sıra oyuna 32 ülke, özel stadyum kıyafetleri, sinematikler, maç sunumları, özel yorumlar ve Bayanlar Dünya Kupası’nın finalinde kaldırılacak kupayı da ekleyecek.